Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #forzahorizon5 #hardware #komputery #xbox
Miałem składać nowego kompa ze względu na premiere FH5 i żeby odrobić zaległości takie jak #cp2077 ale żeby pograć komfortowo w 4K i komp starczył na parę lat to kwota robi się absurdalna... z i-7 i RTX 3080 to koszt 10-11 tys. To dla mnie ok. dwie i pół wypłaty jebiąc jak niewolnik na etacie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Inna sprawa to taka, że 'na dniach' premiera procesorów Alder Lake, pamięci DDR5, PCI-E 5.0, serii GeForce 4xxx.
Zdaję sobie sprawę, że te nowości będą w #!$%@? drogie i niedostępne ze względu na sytuacje na świecie (kryzys energetyczny i ekonomiczny). Przy dobrych wiatrach dopiero w 2023 będzie można złożyć dobrego Next-Gena.
Może jednak upodlić się jak zwierze i kupić Xboxa Series X? Tylko Forza Horizon nie będzie wyglądała tak ładnie w 4K i 60 fps w zapowiadanym trybie 'performance' w przeciwieństwie do PC ().
Co byście zrobili na moim miejscu?
Pobierz
źródło: comment_1633874513DnEEKxeKdLtvSbWOTHwxlY.jpg
  • 18
@Variv 150 MB/s ale mogę mieć więcej


@Zorganizowany_chaos To bez problemu. Weź sobie sprawdź to granie w chmurze. Ja używałem gamepassa (na tablecie) i naprawdę to fajnie działa.
Jak będziesz używać tylko przez wifi to musi być wifi 5 GHz, 2,4 GHz za mała przepustowość (sprawdzałem na tablecie).

Jak grasz w chmurze to nie musisz mieć mocnego pc więc zawsze jakaś opcja.

Masz do wyboru gamepass ultimate jako abonament z wieloma grami.