Wpis z mikrobloga

@grubas_ulany: bardziej z braku gniotów, stypy i niedopowiedzeń, tag jak zwykle żyje swoim życiem i jak zwykle w takich przypadkach ludzie z nudów dokładniej oglądają gnioty które się pojawiają lub stare i wyłapują różne smaczki i powstają dzięki temu różne teorie, mniej lub bardziej prawdopodobne, ale zawsze przynajmniej coś się dzieje i jest zabawnie. i właśnie się dowiedziałem że zarabiam na tym ( ͡º ͜ʖ͡º). więc
@wataf666: ok dzięki za info. Znam jednak trochę temat. Myślałem że jakieś nowe fakty doszły.
Zarabiasz na tym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) hehe, to stawiaj browara na tagu.
Ps. Afera Krzycha jest trochę rozdmuchana chyba. Uważam, że nawet jakby chciał sobie poruchać na boku to jego sprawa, chociaż to niemoralne dla części ludzi. Bardziej razi mnie jak ktoś taki jak ten "człowiek" sugeruje by donieść jego żonie.
grubas_ulany - @wataf666: ok dzięki za info. Znam jednak trochę temat. Myślałem że ja...

źródło: comment_1633853135xktTG4baEhnwsjA3mrEyF0.jpg

Pobierz
Afera Krzycha jest trochę rozdmuchana


@grubas_ulany: ależ oczywiście, jak większość afer tutaj. ale łysy wtedy panikuje i próbuje wymyślać jakieś śmieszne tłumaczenia którymi się bardziej pogrąża i ludzi w koło. zauważ że większość afer powstało po kilku sekundowych wrzutkach z gniotów lub z tego że wszystko co mówi łysy z góry traktujemy jako kłamstwo i to się sprawdza tak w 80%. ale to jest portal ze śmiesznymi obrazkami i poczciwy krzysiu
wataf666 - > Afera Krzycha jest trochę rozdmuchana

@grubasulany: ależ oczywiście, ...

źródło: comment_1633857999c8ghXkbyDhE6kRQQJ5RPy7.jpg

Pobierz
wszystko co mówi łysy z góry traktujemy jako kłamstwo i to się sprawdza tak w 80%. ale to jest portal ze śmiesznymi obrazkami i poczciwy krzysiu kubera nie jest świętą krową.


@wataf666: W dodatku nawet jak się nie sprawdzi albo jest całkiem niedorzeczne to i tak jest ciekawsza wersja rzeczywistości od nudnych gniotów w stylu gapy i łysego. Powinni płacić za scenariusze i wykorzystywać. A, że Chińczycy zza kwartału nam dodatkowo