Wpis z mikrobloga

Budzicie się w nowo wybudowanym domu o śnieżnobiałej elewacji. Wasz mąż zalewa wam herbaty i smaruje wiejskim masłem bułeczki przywiozione z pobliskiego sklepu. Wychodzisz na zewnątrz i widzisz to oszronione białe pola. Macie po 20 lat, dom, samochód od teścia, dzieciątko w drodze i całe życie przed sobą. ( ʖ̯)
jmuhha - Budzicie się w nowo wybudowanym domu o śnieżnobiałej elewacji. Wasz mąż zale...

źródło: comment_1633846629zEz7AEwq4CMIi2LLBvQqyS.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@jmuhha: jednak nie chce mieć męża ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od buł z masłem to tylko bebcon rośnie. Gówniak to też tragedia, dom na zadupiu również dwa na dziesięć. Jedynie samochód może fajny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do dupy takie marzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Wasz mąż zalewa wam herbaty i smaruje wiejskim masłem bułeczki przywiozione z pobliskiego sklepu.


@jmuhha: budzenie się z rana żeby iść do sklepu po bułki jeszcze jak pizga na dworze to jest koszmar.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nawet jeśli ta historyjka to fejk to plusik za wywołanie bólu dupy u antynatalistów i innych hedonistów dla których życie do 30 roku życia to czas na chlanie i jeb*nie się z kim popadnie.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Niestety nie dostalem prezentow od rodzicow i majac wiecej niz 30 lat dalej mieszkam w wynajmowanym pokoju zeby odlozyc na wklad wlasny, ktory pozwoli mi przez kolejne 30 lat splacac kredyt zeby moc gdzies mieszkac - bynajmniej nie w nowo wybudowanym domu.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Brzmi jak fajny romantyczny film krótkometrażowy. Powaga jakby tak miało wyglądać twoje życie w wieku 20 lat to albo chillera utopia albo przegranko i koszmar po kilku maksymalnie latach.
  • Odpowiedz