Wpis z mikrobloga

Podzielcie się waszymi doświadczeniami odnośnie dungeonu the depths(dungeon głębin 40lvl main story). Robiłem go pierwszy raz na 45 lvlu z grupą 40lvli, 10 podejść co najmniej było do 1 bossa archdeacon(ten mag co psy przywołuje) oczywiście fail. 2 podejście ja lvl 49, inni po 44-45 doszliśmy do ostatniego bossa, 3 podejścia i za każdym razem fail. Dziś stał się cud, na lvlu 52 z grupą na lvl od 40-51 doszliśmy do last bossa, 1 podejście fail, 2 podejście udało się. Potem powtórka i za 1 razem bez padania drużyny dungeon wyczyszczony. To quest który się opłaca, bo 12k exp za story+ 8k exp od krokodyla przy dungu+ 12k exp za głowę archdeacona. Jak ktoś chce próbować z grupą lvli 40, na świeżym 40lvlu to nie polecam, moby mają lvl 46 i trzeba ogarnąć mechanikę bossów. Najważniejsze to chyba co robi healer i tank, bo akurat miałem to szczęście trafić z grupą, która już była na tym dungu, nawet nasz tank, był kiedyś za mną za tym 1 podejściem jak miałem 45lvl(byl wtedy DPSem)
#newworld
  • 3
@PoteznyTomaszek: 1 raz robiłem z zupełnymi randomami z czatu, nie pamiętam lvli, poszło elegancko, tylko zginąłem na 1 bossie i nie mogłem podnieść mięsa, drugi i trzeci raz był z ludźmi z kampanii tam się męczyliśmy robiliśmy po parę razy drugiego i ostatniego bossa, a kolejne razy z zupełnymi randomami z różnymi lvlami. Jeden z lepszych dungów które robiłem był z randomami ok 43 lvl, poszło mega sprawnie, także wystarczą ogarnięci
@PoteznyTomaszek: pierwszy raz robilem na 48lvl (reszta party ok. 40lvla) i doszlismy do ostatniego bossa. Niestety reszta depsow nie dawala rady na ostatnim bossie i padalismy na drugiej fazie gdzie boss przywołuje addy i trzeba je szybko zabić. Zdecydowanie na dungeon gdzie żeby móc próbować to trzeba jednak mieć ten 45lvl i dość solidny gear. Później drugie podejście z każdym 45+ i poszło gładko