Wpis z mikrobloga

Daily reminder ten sam facet tylko, że łysy zdobędzie o 45 - 50 % mniej matchy na tinderze. Bez włosów jesteś prawie o połowę mniej atrakcyjny. Szkoda słów na idiotów którzy mówią ,,po prostu się zgól na łyso''. Wyprzedzając komentarze, że o czym niby mają świadczyć pary na tinderze chciałbym powiedzieć, że tinder to jest REALNE ŻYCIE i ilość twoich par doskonale odzwierciedla poziom twojej atrakcyjności. Nawet jeśli masz w dupie kobiety to dyskryminacja brzydkich ludzi odbywa się na wszystkich płaszczyznach życia nie tylko przy wyborze partnera. Mogę podrzucić badania.

#przegryw #blackpill #lysienie
c.....w - Daily reminder ten sam facet tylko, że łysy zdobędzie o 45 - 50 % mniej mat...
  • 17
  • Odpowiedz
@Maldibon: trzeba mieć wybitny poziom zandrogenizowania twarzy, a poza tym mylisz łysego ze ŚCIĘTYM na łyso gdzie widoczne są jego cebulki włosowe co nie jest taką samą wadą co ŁYSA GLACA i mózg kobiety na poziomie podświadomym tą różnicę odczytuje
  • Odpowiedz
@Maldibon: za każdym razem jak widzę tego gościa to przypominają mi się komentarze pod jakimś filmikiem o nim jak ludzie się dziwili gdy zobaczyli jego zdjęcie z młodości z afro "myślałem/myślałam, że on jest biały" i odpowiedzi urażonych afroamerykanów "przecież widać na pierwszy rzut oka, że jest czarny". #!$%@?, gość ma jaśniejszą skórę od mojej i w dodatku niebieskie oczy xD
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow:

Różowe jak chcą jakiemuś facetowi pocisnąć i ten facet akurat nie ma włosów to zawsze inwektywa "łysy" jest użyta w pierwszej kolejności. ;) No ale wiadomo, włosy nie mają znaczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: dlatego fajnym zabiegiem przy łysej glacy bez widocznych cebulek jest mikropigmentacja, zamiast jak pacjent po chemioterapii można wyglądać ja bandzior co z wyboru goli się na łyso. Czuję że to będzie popularne.
  • Odpowiedz
tinder to jest REALNE ŻYCIE


@chlopak_z_blokow: Są faceci obiektywnie rzecz ujmując nieatrakcyjni fizycznie, ale nadrabiają czym innym i mają powodzenie. Nie da się tego odzwierciedlić w takim tinderze. W drugą stronę też to może działać. Np. jak chłop jest przystojny, ale jest głąbem, to długofalowego sukcesu też miał nie będzie.
  • Odpowiedz
@feegloo: widziałem też połączenie mikropigmentacji z przeszczepem włosów działa to trochę jak farbowanie brody gdzie wygląda ona na bardziej gęstą i podobny efekt daje mikropigmentacja na głowie
c.....w - @feegloo: widziałem też połączenie mikropigmentacji z przeszczepem włosów d...
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: tak, sam planuję to zrobić jeśli drugi przeszczep nie da oczekiwanych efektów.

Mam genetycznie cienkie włosy i widać pod światło prześwity. Czytałem wypowiedzi lekarzy na forum hairloss i jeden rekomendował połączenie przeszczep + mikropigmentacja, mówił że można bez problemu stosować po tym mikronakłuwanie. Nie wiem natomiast jak z minoxem i wcierkami, czy nie ma interakcji z pigmentem.

Fajny zabieg do optycznego zagęszczenia i przyciemnienia włosów i ponoć po serii 4
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Pierdoły gadasz. Sam na tinderze byś pewnie przesuwał tylko te najładniejsze. Zgadzam się jedynie, że będąc łysym, masz trudniej na portalach randkowych, ale wcale nie musi to się przekładać na realne życie. Mnóstwo łysych celebrytów jest uznawanych za seksownych i wiesz mi, że nie chodzi tu o ich pieniądze
  • Odpowiedz
@Gregex: Zdecyduj się. W pierwszej części zarzucasz mi, że sam tylko bym wybierał najatrakcyjniejsze czyli niejako przytakujesz mi, w tym, że łysienie znacząco obniża atrakcyjność faceta, a następnie w drugiej części piszesz, że jednak tak nie jest bo są też seksowni łysi celebryci. Napisałem wyżej, że można być atrakcyjnym mając odpowiednie do tego rysy twarzy, ale 80 % mężczyzn ich nie posiada. Nie szkalowałem też nigdzie kobiet za to, że wybierają
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Poproś kiedyś koleżankę, żeby użyczyła Ci dostęp do jej konta na tinderze, to zrozumiesz o czym mówię. Nawet przeciętnie dziewczyny zyskują tam ogromną atencję ze strony facetów, więc nie dziw się, że taka typowa 18 latka jak będzie miała do wyboru faceta z włosami i tego łysego, to wybierze najczęściej tego z włosami. Co nie znaczy, że jakbyś równie dobrze zagadał tak na żywo, to jej wybór byłby taki sam.
  • Odpowiedz