Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie uświadomiłam, że od końca lipca praktycznie poza małymi wyjątkami typu 3-4 dni jestem cały czas poza domem i to w różnych miejscach i co chwilę gdzieś się włóczę totalnie sama ;__;


##!$%@? #cojarobietojanawetnie #dlaczegoja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@knysha: bo lubię. tylko czasami mam taki napad tęsknoty za stabilizacją. teraz akurat jestem też na studiach za granicą i już w sumie nie ma bata- muszę tu siedzieć aż do stycznia.

@stekelenburg2: ale ja nie szukam niebieskiego ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@gwiezdna: ale z Ciebie baba, przedwczoraj chciałaś być piratem i pływać z nieznajomymi po oceanie, a teraz płaczesz bo tęsknisz za domem :|
  • Odpowiedz
@knysha: hahaha, ale ja też nie mam pieniędzy :) w zasadzie to ja do dzisiaj nie wiem jak mi to wszystko wychodzi

@kamdz: nadal chce być piratem, ale najpierw chcę się polenić w Poznaniu
  • Odpowiedz
@knysha: z tym, że nie mam kasy? nie będę tu pokazywać mojego stanu konta, więc musisz mi wierzyć na słowo. poza tym istnieje autostop, couchsurfing i wiele innych możliwości włóczenia się za darmo.
  • Odpowiedz
@knysha: Od lipca to będzie tak... Czechy, Austria, Serbia (tu tylko kilka dni) a na dłużej byłam na Słowenii, Chorwacji, w Bośni, Czarnogórze i teraz zwiedzam Węgry :)
  • Odpowiedz
@gwiezdna: nie mam pojęcia jaki to film :) BTW. Jak nie miałem kasy to podróżowałem po stokroć więcej niż teraz :) Między innymi zwiedziłem Rosję aż po mongolskie stepy (łącznie 6 miesięcy) mając jakieś 100USD w kieszeni. No ale to daaaawwwwno temu było, w czasach gdy byłem jeszcze młody i piękny. Teraz już tylko i zostało.... ;___;
  • Odpowiedz