Wpis z mikrobloga

Jak wasze I spotkanie kończyło się zwykłym pa, cześć, bez przytulasów itp. i kolesiówa nie usunęła pary to kontynuowaliście dalej z taką rozmowę czy po spotkaniu koniec. Przyznam szczerze, że moje poprzednie spotkanie, któreś tam z kolei gdzie były sygnały typu trzymanie się za ręce, namiętne wpatrywanie się czy przegryzanie wargi. Zakończyło się dłuższą znajomością i częstym kontakcie telefonicznym. Znajomość niestety szybko się zakończyła bo albo wróciła do byłego, albo kogoś innego poznała. Jednak na dzisiejszym spotkaniu z nową dziewczyną mam trochę mindfucka. Niby fajnie się rozmawiało, był kontakt wzrokowy, ale wydaje mi się, że to za mało. Rozstalismy się jakoś normalnie, bez przytulasów czy podawania ręki. Pary jeszcze nie usunęła, ale może czeka jak ja to zrobię. Ewentualnie podpytać co sądzi o mnie i czy chciałaby się jeszcze raz spotkać ? Jak myślicie ? Do tej pory jeździłem na spotkania 50+ km i mam już tego dosyć. Chciałbym jednak poznać kogoś na miejscu i ta dziewczyna właśnie jest z mojego miasta pod względem fizycznym podoba mi się bardzo mimo, że mam słabość do blondynek, a ona jest brunetką.

#tinder #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
@miras_smyras: to wiem, że ona najlepiej zna odpowiedź. Chodzi mi też o to, że każdy przypadek u mnie jest inny i nie ma podobnego schematu. Dla mnie np jasne pożegnanie to do zobaczenia albo od razu odp. typu było miło, ale to nie to, było miło ale jesteś za młody itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@hop_hop czyli po prostu nie wykorzystujesz sygnałów, czemu nie zrobisz nic w tym kierunku?
Zaproponuj następne spotkanie i będziesz wiedział sam
  • Odpowiedz
@hop_hop: nie wiem kolego, jak widzę, ze typiarka jest z potencjałem na coś więcej to nie mam potrzeby żeby forsować dotyk albo ją całować na pierwszym spotkaniu.Kwestia priorytetu, jak w głowie masz tylko żeby ją przelecieć a nawet jej nie dotknąłeś na pierwszej randce to raczej sobie odpuść
  • Odpowiedz
@iDrako: ale ja mam tak jak napisałeś. Nie czuję potrzeby, żeby się od razu otwierać przed nieznajomą osobą bo nie chciałbym być w jakiś sposób nachalny. Bardziej mnie interesuje budowanie czegoś stopniowo, a nie od razu uderzać jak jakiś kochanek i przymilać się.
  • Odpowiedz
@iDrako: odpisała, że chętnie możemy się jeszcze spotkać. Wiadomo, że na II spotkaniu może być koniec, ale mimo to warto spróbować coś więcej pociągnąc temat.
  • Odpowiedz
@hop_hop: powiem tak, spotkałem się z jedna na pierwsza randkę i owszem było fajnie, przytulasy, jakiś tam dotyk, ale jak chciałem dać całusa w policzek to się spłoszyła. Były potam jeszcze jakieś, ale ostatecznie nie wyszło ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie ma reguły, trzeba wyczuć samemu
  • Odpowiedz