Wpis z mikrobloga

Od strony gameplayu #!$%@? jakikolwiek teamplay. Skacze się po mapie jak małpa, ressować nie ma sensu bo szybki spawn, leczyć i naprawiać nie ma sensu bo szybko autoregeneracja.
Gra bez HUD nie ma sensu bo wszyscy wyglądają identycznie bez rozróżnienia na barwy zespołowe.
Od strony technicznej to najbardziej irytujący BF w jakiego grałem. Prawie nikogo nie mogę zastrzelić i nie wiem czemu bo nawet trzymając celownik na gościu i waląc powolne serie połowa nie trafia, natomiast tym z SMG jedną serią z kilkudziesięcu metrów mnie kładzie, jakby w ogóle nie miał odrzutu. Nie wiem czy to wina jakiegoś laga z dupy czy tego, że ten syf nie może utrzymać 60 FPS na low mimo że mam 2070 Super i i7, ale kompletnie mi nie siada coś z czym nie miałem większego problemu w żadnej innej grze FPS... Coś śmierdzi, że na premierę to będzie gówno nie do grania.
#battlefield
  • 4
@quzo82: Dobra, jest lepiej. Bardziej mnie martwi, że nawet na high użycie karty mam 2% a procesora 85% mimo że to i7-9700k podkręcony do 4,5GHz a to on się dusi
@Tasde: na PS5 mam to samo, jakby gra nie rejestrowała hitów. A czasami rejestruje, ale animacja zabicia i jego zaliczenie odpala się po sekundzie...
@Tasde: nie patrz na użycie karty i procesora w menadżer urzadzen tylko pobierz msi afterburner
Srednio co 4 mecz gramy na serwerze usa lub azja bądź australia. Pod tabem masz ping. W australii bedzie ponad 200ms