Wpis z mikrobloga

@smacznyy cel jest prosty w ich małych zwierzęcych móżdżkach, zwrócić uwagę samicy. Szkoda że mentalnie tkwią w prehistorii co widać po tych pierdach które wypisują (tak btw. naciąganie spermiarzy na hajs nigdy nie było łatwiejsze niż teraz nawet będąc chłopem XD, wystarczy trochę ogarniać, znaleźć zdjęcia różowej z jakiejś niszowej strony z zagranicy i ładnie do nich pisać)
@Krasparov: Wiem, jednegi naciąłem na kilka doładowań karty do telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) drugi mi wysyłal wiersze miłosne, ale ten od doładowan na koncu mnie nakryl tak jakos po poł roku, bo zerwalem kontakt i ten zadzwonil i sie odezwalem no i wpadlem ( ͡º ͜ʖ͡º) gościu znikl. Moze strzelil samobója
@smacznyy nie skorzystać z takiej okazji to grzech, łatwiejsze to niż nabrać babcię żeby zostawiła 50k w reklamówce pod śmietnikiem ( ͡º ͜ʖ͡º). Ehh, urodzić się kobietą w tych czasach to już nawet nie trzeba się wysilać żeby żyć na poziomie, wystarczy trochę cwaniactwa, trochę zadbać o siebie (co jest ultra łatwe teraz bo wszędzie są siłownie, diety jakie chcesz, żarcie w sklepie jakie tylko sobie wymyślisz)