Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krave: kiedyś też zaliczyłem bezsenną noc i w ramach #!$%@? poszedłem na rower razem ze świtem. Najlepszy rower ewer! Polecam też rower w trakcie letniej ulewy :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@luk04330 to mój stary sposób. Kiedyś tak 2 tygodnie przejeździłam, tylko latem tak koło 4 jest dopiero w pytę nad Odrą (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@-PPP-: tak, przejechanie przez most Millenijny na Osobowice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A stamtąd jest super trasa na północ wzdłuż rzeki, możesz wjechać w las Osobowicki, przejechać drogą techniczną wzdłuż mostu rędzińskiego i tam wjechać w Lipę Piotrowską i Widawę, pojechać wzdłuż wału nas Widawą
Zależy też jak długo chcesz jeździć
  • Odpowiedz
@krave: dzięki za wskazówki, 1-2h po mieście jest spoko, jak chcę dłuższe maratony to zawsze lecę bardziej w opatowice i przez Trestno wracam obwodnicą do miasta, ale jak znasz jakieś dłuższe wypady po zachodniej stronie to też chętnie się zapoznam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz może czy te drogę da się pokonać rowerem? Bo wydawało mi się zawsze, że w tym miejscu przez rzekę ni dyrydy
-PPP- - @krave: dzięki za wskazówki, 1-2h po mieście jest spoko, jak chcę dłuższe mar...

źródło: comment_1633699096GEmnRayzPauW70yMKV7x7A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@-PPP-: po zachodniej stronie nie bardzo bo głównie jeżdżę po wschodzie i północy. Ale na pewno mogę polecić trasę do zamku na wodzie w Wojnowicach i Las Mokrzański do pokręcenia się\
Nie próbowałam sprawdzać tej trasy rowerem, nie wiem czy przypadkiem tam nie ma ogrodzenia od strony wału
  • Odpowiedz