Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki oraz Mirabelki. Będąc dziś w pracy wpadłem na pomysł kupna sobie koszulki takiej w stylu lat 90 jak kiedyś były produkowane np z Steven Segal, Jean Claude Van Damme itp. Tylko zamiast wymienionych postaci na koszulce chcialem mieć nasz narodowy skarb w postaci wybitnego szermierza wśród pięściarzy Marcina Najmana. Po dość intensywnym researchu nie zdolalem odnalezc takiej koszulki. Nie zastanawiajac się zbyt dlugo odpalilem photoshopa i stwierdziłem ze sam sobie taki zrobię xD. Ponizej przedstawiam oraz zapraszam do oceny owoc mojej pracy xD #heheszki #mmavip #najman #famemma
Pobierz DITJU_FTP - Witam Mireczki oraz Mirabelki. Będąc dziś w pracy wpadłem na pomysł kupna...
źródło: comment_1633645575XtOXhcYbWaaFFp5yKls5cG.jpg
  • 33
@DITJU_FTP: obyś był w stałym i długotrwałym związku, bo nic tak nie odrzuci potencjalnych partnerek i partnerów jak koszulka z tym typem.
Antykoncepcja lvl 1000 +150 pkt do celibatu. Żenada większa niż denka od słoików na nosie, koszula w spodniach, sandały i skarpety w jednym.
@DITJU_FTP desperatka nie jestem, to był żart i gdyby mój facet mówił o mnie że jestem czymś na czym może posadzić fiuta to przestałby być moim mężczyzną.
Na szczęście mój facet jest dorosły i inteligentny i nie jest patusem.