Wpis z mikrobloga

Unpopular opinion:
Oha jest bardzo ładna, ale przez swoj ohydny charakter traci wszystko i jest obrzydliwa. To jej zachowanie robi z niej ogra, a nie wygląd. Może najszczuplejsza nie jest, ale nie musi być. Bibi tez była okrąglejsza a jednak bardzo atrakcyjna przez swoj sposób bycia #hotelparadise
  • 16
  • Odpowiedz
@crazy_frog: mam podejrzenie graniczące z pewnością, że każda osoba na czele z angeliną jolie, może miec zrobione absolutnie ohydne zdjęcie na którym wygląda fatalnie i/lub odpychająco. to zdjęcie jest bardzo niekorzystne, dziewczyna ma trądzik i trochę tłuszczu, chyba nie ćwiczy dużo.to jednak, dla mnie, nie jest głównym jej problemem. zgadzam się z @stojenapalcach polega on na jej zachowaniu. znam wiele osób, które zyskują swoim ujmujacym zachowaniem, robią się wręcz bardziej pociągające
  • Odpowiedz
@mykawz300: nie cały czas :), ale jej się zdarza. mnie się zdarza rano. albo szczerze mówiąc teraz jak mam włosy zakęcone w dziwną kitę na środu głowy i mam na sobie skarpetki chłopa i dres w którym pół godziny myłam piekarnik, po spalonym cieście, #!$%@?ąc okropnie. byłam super sexi. ;)
imo gdyby oha była miła, zabawna i przyjacielska to byłyby głosy " taka fajna dziewczyna, oby jej ten trądzik minął, bo
matsumo - @mykawz300: nie cały czas :), ale jej się zdarza. mnie się zdarza rano. alb...

źródło: comment_1633640927NE8ngD6ZUIIFboYUEibO4Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@stojenapalcach Oha jest nieatrakcyjna i niestety nie da się z tym zbyt wiele zrobić. Po pierwsze przegrała w loterii genetycznej, po drugie jest ulana, co jest zapewne związane z imprezowym stylem życia i awersją do racjonalnego odżywiania i sportu. Nawet gdyby się ogarnęła, nadal wyglądałaby przeciętnie. Najgorsze jest przy tym to, że jest odrzucająca. Jej wyglądowi towarzyszy obleśne zachowanie, którego nie kontroluje.
Oczywiście, gdyby miała inny charakter, to nikt normalny by jej
  • Odpowiedz