Wpis z mikrobloga

Właśnie spędziłem w autobusie 20 minut. Niby nic dziwnego. Sęk w tym, ze #!$%@? przejechałem
J E D E N
przystanek (wyszyńskiego-ogrod botaniczny), odcinek wynosił 700m xD
W tym czasie #!$%@? mi trzy przesiadki i pociąg, a ta przyjemność kosztowala mnie 4 PLN.
we Wrocławiu stabilnie, podkreślam stabilnie.
Zwiększyć cenę biletów, mieszkańcy wytrzymają

#justwroclawthings #wroclaw
Rozbojnik_Alibaba - Właśnie spędziłem w autobusie 20 minut. Niby nic dziwnego. Sęk w ...

źródło: comment_1633621542aLAlhU2wp7UFUMpPKqcLGl.jpg

Pobierz
  • 21
Najlepiej jak rano pokonuje trn odcinek MPK - dziś 12 minut, wczoraj chyba 20 m... A jeszcze potem korek od Bema do Dubois i od Mostow do długiej (,)
Więcej pozamykajmy...
A no tak - zaraz pl. Społeczny zamykają więc dopiero będzie się w centrum działo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja a sprawdza cierpliwość Wrocławian.
@papaj_21_37: Myślę, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana - na bilecie czasowym możesz jeszcze się przesiadać na inne linie. Weź tu wtedy udowodnij, że coś jest opóźnione, przejazd wydłużony, itp. Powodzenia w sądzie :)
@Jcdx trasa do ogrodów botanicznych, to było 5km~
Gdybym wiedział, że tyle będę jechał od przedostatniego, do ostatniego przystanku tą linią (właśnie te 700m), to też bym z buta poszedł.
Wiem, że szybciej idzie się pieszo, widziałem spacerujace babcie, co nas wyprzedzały i już ich nie dogoniliśmy xD
@Rozbojnik_Alibaba: no to spokojnym spacerkiem 1h (a idąc szybciej i mniej). Masakra.

Mam na fejsie polajkowany profil "Czy wrocławskie MPK dziś już jebło?" i częstotliwość postów przeraża, tym faktycznie chyba się nie da nigdzie dojechać. Kotek Wrocek jest fajny, ale tego całego Sutryka powinien drapać po ryju, aż naprawdę zacznie działać, by ten wasz zbiorkom doprowadzono do porządku.
Mam na fejsie polajkowany profil "Czy wrocławskie MPK dziś już jebło?" i częstotliwość postów przeraża, tym faktycznie chyba się nie da nigdzie dojechać


@Jcdx: jakby były takie profile w innych miastach to pewnie wyglądałyby podobnie.
Właśnie spędziłem w autobusie 20 minut.


@Rozbojnik_Alibaba: ale to że miasto jest #!$%@? samochodami które robią korki to chyba nie jest wina MPK? XD chociaż przyznaję że przydałby się tam na Wyszyńskiego buspas ( ͡° ʖ̯ ͡°)