Wpis z mikrobloga

  • 1
@LasseEriksson nobto robisz tak: ustalasz jakiś weekend na spotkanie, ogarniasz nocleg na bookingu albo airbnb i transport sobie organizujesz.
Pakujesz majtki na zmianę, szczoteczkę do zębów i w drogę.
  • Odpowiedz
W końcu jak to bywa w takich relacjach najpierw doszło do nieśmiałych wymian nudli ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w końcu po kolejnych tygodniach, trochę alko i wolnej nocy zaczęliśmy uprawiać "cyberki" na kamerkach dobrze się przy tym bawiąc (ʘʘ).


@LasseEriksson: gościu, weź mi wytłumacz (serio pytam z ciekawości) jak wyglądają takie "cyberki"? Bo jakkolwiek nudle jestem sobie w stanie wyobrazić, to
  • Odpowiedz
@NdFeB: @PachneImbirem: Czy ja wiem... kiedyś faktycznie tak było. Ale od dawien dawna to się zmienia i robi się oddychające sztuczne materiały.
Porządna sztuczna koszulka jak dla mnie lepiej oddycha i mniej w niej w razie czego śmierdzę niż zwykła bawełna.
Ogólnie albo porządne sztuczne, albo bambus - bawełna to marny i tandetny materiał tak naprawdę nie licząc tych bawełn wysokiej jakości (a przynajmniej zakładam, bo takich nie
  • Odpowiedz
  • 2
@max1983

gościu, weź mi wytłumacz (serio pytam z ciekawości) jak wyglądają takie "cyberki"? Bo jakkolwiek nudle jestem sobie w stanie wyobrazić, to takich e-zlbliżeń zupełnie nie i dla mnie to jakiś cringe totalny. W sensie siedzicie na kamerkach ty u siebie w domu, ona u siebie i robicie sobie dobrze, jęczycie do kamery wtf? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Dokładnie tak, tzn normalnie na początku sobie rozmawiasz z drugą osobą jak przez tel albo na żywo a jak przyjdzie ochota to ubrania out i jak lubicie, na łóżku, na krześle, jeśli macie zabawki jakieś to z zabawkami, możecie
  • Odpowiedz