Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#rozowepaski #uroda #mirabelkopomusz #kosmetyki #pokazkosmetyczke

Jesli jakas mirabelka planowała zakup foreo ufo mini to w tegorocznym kalendarzu adwentowym markil zalando znajduje się to urządzenie.
Foreo kosztuje ok. 400zl samo w sobie, a cały kalendarz z 23 innymi produktami 368zl xD także chyba #cebuladeals ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski to też dobra okazja na fajny prezent na nadchodzące mikołajki albo święta xD
  • 22
@Shyvana soniczne szczoteczki mają jakikolwiek sens? Tak szczerze? Myślałam kiedyś dość mocno nad zakupem foreo ale skutecznie wyleczyła mnie z tego znajoma, która dostała jeden egzemplarz, przetestowała i stwierdziła że to wyrzucanie kasy w błoto no i lepiej zainwestować w dobry peeling
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jestepianke: ufo to nie szczoteczka tylko to urządzenie z lampami UV, grzaniem/chłodzeniem i pulsacja do maseczek i esencji :)

Osobiście uzywam szczoteczki sonicznej (xiaomi inface, nie foreo) od 2 czy 3 lat i widzę bardzo duża różnice w stanie skóry. Na plus oczywiście :p skóra o wiele gładsza, mniej wyprysków czy jakichs małych krosteczek. Na foreo pewnie bym nie wydała ponad pół tysiaca, ale inface za jakieś 4 dychy byl super
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alesja: z tego co się orientowałam w necie to raczej dziewczyny polecają i są zadowolone. Maseczki do nich na promce są naprawdę tanie, ja zamowilam od razu 14 sztuk za 75zl więc nieco ponad 5zl za jedną, to niektóre zwykle w jakiejs plachcie są po 20 :p ale tak jak mówiłam można używać z różnymi esencjami/serami bez dedykowanych produktów foreo.

Cena spoko to szkoda nie skorzystać, zwlaszcza ze zamowilam kalendarz z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nielubiemycokien: () obczaj jeszcze może z asosa, tez wychodzi bardzo fajnie cenowo (20% znizki przez apke) , ale nie ma urządzenia zadnego.

Uwazam ze niektóre ceny zwariowały w tym roku i wypaczają idee kalendarza jak choćby sephora za 600zl xD
@Shyvana W zeszłym roku miałam kalendarz z Nyxa, wersja z 2019. Były tam same produkty do ust, ale ja akurat lubię malować usta i kombinować z różnymi odcieniami, więc u mnie się sprawdził. Dwa lata temu miałam z YR i już nigdy więcej :p
W tym roku myślę nad Douglasem, mam na myśli ten czerwony za 219 i trochę jeszcze te Zaland mnie kusi.
Jak się sprawdzają te kosmetyki z glamshopu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alesja: jeszcze mi nie przyszedł ten z zalando, dostawa przewidywana na środę :p niemniej to chyba będzie moj najlepszy kalendarzowy deal xD

Z tego z glamshopu jestem bardzo zadowolona, mialam ten większy. Pedzle naprawdę wysokiej jakości i są urocze w tej mini kosmetyczce, teraz jezdza wszędzie ze mną :D paleta cieni tez fajna, taka neutralna, ale jednocześnie z tym czymś, zwlaszcza błyski się wyróżniają. Najbardziej spodobalo mi się mydelko bo domywa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alesja: hmm nie jestem niestety w tym roku jakoś szczególnie na bieżąco, obejrzalam może 3-4 filmy z otwierania :(

Ten z zalando wyświetlił mi się po prostu w proponowanych na yt i stąd go wzielam :p mam zaplanowany jakis głębszy research po 20 października bo na razie od kilku miesięcy uczę się do egzaminu :(

Trochę cykam ze juz sporej ilości najfajniejszych nie będzie do tego czasu ale trudno juz xD
@Shyvana W look fantastic mieli dość małe pojemności i jakoś tegoroczny kalendarz nie odbił się echem. Może Space NK? Tam mają marki selektywne, jest zarówno pielęgnacja, makijaż i coś do włosów. No i pojemności są takie w miarę.
Po 20.10 będzie już trochę ciężko, ja dałam sobie czas do 15.10, bo liczę, że jeszcze coś pojawi się w czym się zakocham, ale sama się cykam, że coś mnie ominie. Z drugiej strony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nielubiemycokien: wtf, aż sprawdziłam xD rzeczywiście cena wzrosła o 150zl xD to teraz z kodem kosztowałby 495 xD

To teraz jeszcze bardziej mi się podoba ta cebula ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)