Wpis z mikrobloga

@vomalio: Tak tylko niestety musisz pierwsze poziomy na odwal zrobić i jeszcze warto se bursty na koniec poziomu zostawić to na tym który chcesz będziesz miał naładowane.
  • Odpowiedz
@Gorrann: Tak to ciężko pomóc nie wiedząc jakie tam są buildy. Ja też tak jak pisałem wrzuciłem to co mi się wydawało mocne na oko więc się zupełnie na tym nie znam. @Jaqbasd- pisał wcześniej na tagu, że chętnie pomoże z team compami więc pozwolę sobię zawołać. Jeszcze możesz tego exploita wykorzystać, nie jest to jakieś bardzo duże przyspieszenie ale zawsze coś. EXPLOIT
  • Odpowiedz
@Gorrann: To jeśli bym miał próbować, to bym walnął na pierwszą połowę Sucrose + Xiao, żeby zmielić wszystkich małych przeciwników w AOE.
Na drugą połowę najlepiej coś w zasięg, lub też jakiś aoe dps, czyli albo vape Klee np:
Klee + Benny + Kazu + XQ (xingqiu)
Tutaj tylko chcesz mieć 100% uptime ulta XQ i vapować klee tak dużo jak to możliwe
Albo najbardziej meta Ei team, czyli
Raiden Shogun
  • Odpowiedz
@MikiBomba: nie wiem xD Przypuszczam, że tak xD. Tylko to jest niestety single target damage i wszystkich 8 przeciwników w drugiej połowie trzeba będzie ukatrupiać pojedynczo, co wymaga sporo dps-u. Z tego powodu unikam catalyst dpsów
  • Odpowiedz