Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slapdash: Nie ma co cisnąć beki z ziomka. Jak nikt nie weźmie to przemyśli cenę jeszcze raz albo będzie leżeć i się kurzyć na wieki :p
@mlody_q: nie, nie ja w ogóle nie jestem zainteresowany i nie szydzę ze ktoś sprzedaje za taką cenę bo te 1400 to pewnie nawet konkurencyjna cena. Ogólnie pluje na kupujących takie stare karty po takich cenach, aczkolwiek tysiaka mógłbym dać ale moje cebulowe serce i tak by troche plakalo
za tyle kupiłem rtx 2060 super 8gb nowa w sklepie półtorej roku temu


@s-k-fantasyfactory: Aha, a potem zapadłeś w sen i obudziłeś się dzisiaj? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Huntley: Uważasz, że konkurencyjna cena, ale jednocześnie nie rozumiesz i plujesz? Od strony czystej wydajności 1070 to obecnie najlepszy możliwy deal, a cena 1400 zł za Ti i to nie taką starą jest całkiem spoko. Wiadomo, że kupowanie
@Jan_K: #!$%@? - wiem ze ceny swiruja ale nikt o zdrowym rozsadku nie da tyle za taka wiekowa karte no chyba ze byla by fabrycznie nowa z pudelka. a kupowanie takiego high endu do grania gpu po tylu latach to proszenie sie o problem
@s-k-fantasyfactory: Tych ludzi bez zdrowego rozsądku musi być całkiem sporo, skoro windują ceny o 300 zł wyżej. Do tego o ile samo "GTX 10XX" wygląda źle, to przecież najstarsze Turingi są raptem pół roku młodsze, nie wspominając o Polarisach, które ciągle mają wzięcie.
@Jan_K: konkurencyjna w porównaniu do cen z allegro, ale nie opłacalna. Po prostu ciekawi mnie kto to kupuje, do zastosowań profesjonalnych czy kopania to średnia karta. Jedyne do grania, ale czy aż tak komuś się pali grać żeby płacić ponad dwukrotność wartości tej karty?
@Huntley: 1400 zł to miałaby być ponad dwukrotność ceny? Znowu według tabelki 1.07.2020 karta kosztowała 1200 zł, nie sądzę, żeby w nieco ponad rok cena spadła aż o 500 zł / jakieś 40%.

Ta karta to trochę hazard na zasadzie ile przetrwa, jak ktoś ma żyłkę hazardzisty to może brać. Mniej wydaje w grach 1660 Super dochodzą do 2,5k ¯\_(ツ)_/¯. Niestety jak nie stanie się jakiś cud, to długo nie będzie
@Jan_K: No gdyby sytuacja się nie pogorszyła to ta karta kosztowałaby gdzieś pewnie 600/700zl. Swego czasu można było już za 800 dorwać 1080, ehhh nie wiem czemu zwlekałem z kupnem ()
@Huntley: Może, pewnie zależałoby od kart, które powinny wyjść, a nie wyszły (typu 3050 Ti), więc to mocne gdybanie, bo niestety, ale o ile w wyższym przedziale przynajmniej coś jest, to w przedziale konkurencyjnym dla 1070 Ti nie przecież ma zupełnie nic. Nvidia zupełnie porzuciła teren... a nie, podobno ma być RTX 2060 12 GB ¯\(ツ)_/¯. AMD dopiero teraz wejdzie z 6600. Ale szału raczej nie będzie - niby 6600