Wpis z mikrobloga

  • 0
@Miecz12 to jest weapon do hybrid assy, musisz mieć kilka rzeczy żeby był wart dużo, wpierw folls mod-żeby dodawał dmg do chaosow na main hendzie, dwa lot smoka żeby mieć free tele do grania vs nec na PvP bo lepiej się name lockuje lotem niż tele z Eni. 3 musi mieć 3 traps lub 3 light sentry. Żadna assa nie biega z hoto bo weapon Block się traci. Wczoraj podobna tylko 3
  • Odpowiedz
@paincreator: owszem, latają z hoto, ja nie twierdzę że 2x claw jest gorsze, tylko twierdzę że to jakby miało +3ls to dalej by było gównem, bo do pvp to robisz full ls i stawiasz trapy i czekasz żeby kogoś złapać z daleka na mindblast

3 traps jest o wiele lepsze niż 3 do ls i tak jak mówię, mindblast też ma większą wartość
  • Odpowiedz
  • 0
@Miecz12 no co ty żadna poważna assa nie lata full trap, tego się od 2012 nie gra. Obecnie gra się tylko spider siny. Czyli chaos na main hand i na off cokolwiek co ma 3 trap lub 3 sentry ale koniecznie musi mieć folls moda żeby mieć bosta do ar i dmg żeby whirlwind Częściej trafiał.
Uwierz mi jaki kolwiek +3 z ar/max i uzytczecznymi skilami chodzi za niebotyczne pieniądze.

Wczoraj 2
  • Odpowiedz
@paincreator: nie będę się spierał bo jak widać dla ciebie od 2012 się tak nie gra i już, mimo że masa ludzi jeszcze rok temu jak ostatni raz grałem, to robiła,a to że teraz nawet coś przeciętnego jest dużo warte to jest oczywiste, bo jest duże zapotrzebowanie
  • Odpowiedz