Wpis z mikrobloga

Mirki mam charytatywną sprawę! Robię #rozdajo dla zasiegu żeby wpis nie przepadł - wśród plusujących losuję jutro jedną osobę która wybiera z mojego sklepu cokolwiek mu wpadnie w oko do 100zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym razem biorą udział wszyscy.

Widzę, że Mirek @GrzegorzPorada na szczęście wylądował na głównej a że zbiera na przeszczep to może jeszcze pomożemy, co?
Na jego aukcje allegro dodałem dwa unikatowe zrobione przez siebie przedmioty i pomyślałem sobie że może WY macie też coś ciekawego, co możecie dać na licytację?
Wiem, że jest tu trochę ludzi z #rekodzielo może ktoś ma coś unikatowego co robi, albo ogólnie rzeczy które nadają się na tego typu akcje (ciekawy obraz który się kurzy, stara nokia w dobrym stanie która jest kolekcjonerska a wala się po szufladzie a ma realną wartość itp)

Myślę, że to naprawdę niezły sposób na wspólne wykopowe wsparcie. Jedni dodają inni licytują - może akurat trafią coś, co im się przyda czy spodoba a pieniądze trafią na szczytny cel ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co ważne BEZPOŚREDNIO bo z tego co widzę fundacja jest legitna.

No i prawda jest taka, że o wiele łatwiej linkować w różne miejsca w sieci konkretne aukcje charytatywne, bo wiele łatwiej o większy zasięg co jest plusem takiej akcji.

Oczywiście pamiętajcie: bez przeginek. Nie bądźcie wredni i nie wystawiajcie starego kabla od samsunga czy kanapy którą chcielibyście się pozbyć z mieszkania - wierzę, że znajdziecie złoty środek co można a czego nie można umieszczać na tego typu aukcji.

JAK ZROBIĆ LICYTACJĘ DLA @GrzegorzPorada ?

Wrzucanie na allegro jest bardzo proste.
1) Wchodzicie tutaj: https://charytatywni.allegro.pl/
2) W formularzu wpisujecie "SUBKONTO 13410" - to jest bezpośrednie konto @GrzegorzPorada.
3) Wypełniacie wszystkie pola, jako wysyłka jeśli chcecie zrobić wszystko bez kosztów wybieracie paczkomaty Allegro
4) Wszystko Szybko,łatwo i bez kosztów z Waszej strony. Allegro na szczęście nie pobiera prowizji od aukcji charytatywnych.

Chyba tyle.
Za każdy wystawiony przedmiot, każdą wylicytowaną złotówkę po ludzku dziękuję. Wiecie jak to jest, złotówka do złotówki i możemy wspólnie realnie pomóc Mirkowi, a wykop już niejednokrotnie pokazał siłę ( ͟ل͜)
bkwas - Mirki mam charytatywną sprawę! Robię #rozdajo dla zasiegu żeby wpis nie przep...

źródło: comment_1633427928LwIlD23i4QUZiu46qvrNwO.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
PS: @GrzegorzPorada - mam nadzieję, że się nie obrazisz za moją małą samowolkę. Normalnie napisałbym najpierw do Ciebie ale miałem dzisiaj tylko chwilę żeby zrobić zdjęcia i wrzucić na allegro.

Powodzenia ze wszystkim i trzymaj się mocno. A w gorszych chwilach pamiętaj, że wielu ludzi jest z Tobą tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bkwas: Dzięki wielkie mordo! Nawet nie wedziałem że tak można bo dopiero założyłem konto na allegro. Planuję zrobić jeszcze ściepe za kilka miesięcy (w okresie rozliczania pitu) i planowałem do tego czasu zorganizować kilka przedmiotów od mirków na aukcje. Już dostałem kilka wiadomości priv od mirasów więc na pewno coś będzie. Wrzucajcie co tam macie jeśli chcecie, nie mam nic przeciwko :)
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: Od początku mojego komercyjnego działania na wykopie i poza nim robiłem już chyba ponad 15 różnych aukcji i zebrałem w ten sposób grubo ponad 7000zł na różne cele.
Do tego działanie z #barylkakrwi i akcje o których nawet tutaj nie wspominałem. I akurat gdzie jak gdzie, ale na wykopie nie muszę promować własnego biznesu bo ogląszam się tutaj dość regularnie.

Dla mnie to sytuacja win-win, każdy wygrywa (w tym i
  • Odpowiedz