Wpis z mikrobloga

Drugie spotkanie #wykopmlmclub czas zacząć.

#wykopmlmclub to nowoczesna forma przedsiębiorczości na wykopie, która pozwala na uzyskanie wielu plusów i innych profitów. Polega ona na zastosowaniu nowoczesnych technik mulipoziomowego marketingu (MLM): mianowicie należy znaleźć osobę wprowadzającą oraz dwóch uczniów; następnie plusuje się osobę na szczycie piramidy, inne osoby powyżej oraz osobę wprowadzającą - za co oni też plusujo; tak samo postępują uczniowie -> którzy powinni mieć swoich uczniów -> co oznacza że plusy rosną w tempie geometrycznym. Powtarzajcie za mną: "jestem zwycieżcą" i plusujcie Mireczki!

Popatrzcie tylko na wypowiedzi zadowolonych uczestników: @szczesliwa_patelnia "W ciągu roku zarobiłem na dom z basenem i dwa samochody, POLECAM!"

@gigi_ "jestem w tym już z fledgelingiem jakiś czas, polecam tego użytkownika - 100% zysku"

Warto zaznaczyć, że im wcześniej dołączy się do grupy tym lepiej - sam jestem najtwardszym korzeniem, diamentowym członkiem; poniżej znajdują się @xxxx @tuhna @gigi_ @szczesliwa_patelnia którzy są na poziomie obsydianu. Jeśli dołączycie już dziś czekają na Was złote, srebrne i brązowe poziomy; nie wspominając już o rubinach i szmaragdach - a to jest to, co lubią #rozowepaski

wołam uczestników @Gigi_ @xxxxx @tuhna @Szarlejowiec @onlajf @okuch @Mateusz @Szarlejowiec @revolta @Nekromantyczny @szczesliwa_patelnia

Zapraszam innych do udziału!

#wykopmlmclub #plusujomireczki

  • 16
  • Odpowiedz
@DimagaPL: nie zapomnij plusować nasz młody padawanie! tylko plusowanie pozwoli osiągnąć poziom brązowego członka; ważna jest także walka z tethanami, którą prowadzi się przy pomocy spirytusu, ale o tym później
  • Odpowiedz