Wpis z mikrobloga

Dobry to był event, nie zapomnę go nigdy. Do zabicia zostały tylko 3 legendy i to nocna franca, co była zbugowana :)
  • Odpowiedz
@dennijs: Po evencie, ale event kończył się o 6:00, więc jeszcze powinny być w nemetonach legendy które się tam zrespiły o 2:00. Czy nie?

@Niemamwiedzy: Też 4 mi zostały. Mimo że poszła masa sokołów to morowej dziewicy nie mogłem znaleźć. I nie mam 3 które się pojawiają kiedy pada: Żywiołak Lodu, Starożytny Leszy i Bagiennica. Niestety w mojej okolicy nie padało cały event.
  • Odpowiedz
@Mirkosoft też tak sądziłam ale nie ma tak dobrze, po drodze do pracy mam ich z 15, sprawdziłam każdy i nawet jednego z rzadkim nie było ( ͠° °)
Chyba niekoniecznie jak pada, u mnie też ani kropelki w tym czasie a wszystkie trzy wpadły
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: jeszcze rano ok. 7 byl zrespiony kolo mnie ignis fatus. Aktualnie w tym samym miejscu jest gargulec. Jak widac trzeba wrocic do ubijania 148 krabopajaka pospolitego.

Starozytnego leszego udało mi sie zlowic poza eventem jak kiedys na spacer po puszczy kozienickiej sie wybralem. A w deszcz raczej nie chodze po lesie.

Generalnie lasy sa op pod katem wylapywania insektoidow i reliktow. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Ja też nie chodzę w deszczu, ale deszcz w rzeczywistości a na google/w grze to często bardzo rozbieżne kwestie :P

Muszę jeszcze 6 potwórków wbić na kolejny poziom i wymaxuje wszystkie 3 drzewka umiejętności.
  • Odpowiedz