Wpis z mikrobloga

Jaka opcja #iptv co by wyszło nie za drogo, potrzebuję tylko standardowe kanały polskie żadnych cudów? W bloku mogę mieć najtaniej tv po światłowodzie za 51 chyba 140 kanałów a mi tyle nie potrzeba.
Da się grać podczas oglądania iptv? #pcmasterrace #gry Jaki sprzęt polecacie pod telewizor?
Coś co będzie działało a nie trzeba będzie się co tydzień bawić w jakieś ustawienia etc.
#kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_1633363587IRCXVlitOobey7dTV4kLm3.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElCidX: xiaomi mi box s lub canal+ box ~200zł i co miesiąc plusx za ~28zl/msc a kanałów w opór, lub full legal: aplikacja wp pilot ~15zl/msc
@ElCidX: Tam masz zwykły Android TV więc musi chodzić. Odnośnie grania, zależy jaki net, zależy jaki router. Granie nie pożera jakichś ilości megabajtów a raczej czas odpowiedzi serwera jest istotny. Na biede przy słabszym necie odpowiednio QoS trzeba ustawić
@ElCidX: to raczej od twojego internetu zależy, ale wątpie żeby to miało wpływ, gry potrzebują mało internetu, iptv natomiast całkiem sporo, ale jak masz przynajmniej 50 Mbps to nie ma co się martwić o gry
skąd kupon na 50 zł?


@ElCidX: 2/3 ofert po wpisaniu "canal+ box" od razu wyświetla ten kupon. Wystarczy wejśc w oferte i go aktywować. Zdecydowana większośc daje też 17 monet do wykorzystania na jakiekolwiek zakupy nawet u kogos innego.