Wpis z mikrobloga

Mirasy, szybkie pytanko. Dotychczas mam tak, że lecę na Orange Free i co miesiąc doładowuję konto kwotą 30 zł, żeby mieć Internet. Wydaje mi się, że wybrałem najgorsze rozwiązanie. Czy kupno takiego starteru i wrzucenie go do dual sim'a nie będzie lepszym rozwiązaniem? Najważniejsze jest pytanie, czy można skonfigurować tak telefon, aby obsługa transmisji danych była wykonywana przez tę drugą kartę sim? Bo jeśli tak, to jesteśmy w domu. Miesięcznie zużywam około 1,5gb danych, a płacę w sumie rocznie około 300 zł rocznie za doładowania, gdzie tutaj to samo miałbym za stówkę...
#orange #telefony #internetmobilny
  • 3
@KetchupMadero: Przepłacasz chłopie. Ja doładowuje sobie co tydzień za 5 zl od orange otrzymuje 2,5 GB za doładowanie i nie jestem w stanie tego i tak w pełni wykorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i wracając do Twojego pytania. Nie da się skonfikurować niestety
Da się tak skonfigurować aby internet był tylko z jednej karty. Właściwie zawsze jest tylko z jednej bo właściwie jakby to miało działać żeby z obu kart ciągnąć, skoro w danej chwili podłączona jest tylko jedna karta SIM (w tel jest jeden moduł GSM).
Tylko w starym Huawei P8 Lite mogłem internet mieć internet tylko z jednej karty SIM, teraz zawsze mogę przełączyć transmisję danych tak jak chce.
Dodatkowo można ustawić że