Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do alkoholików, którzy nie piją z 1 rok conajmniej. Jak radzicie sobie z głodem alkoholowym, co robicie jak chce wam się pić alkohol? Chodzi mi o konkretne przykłady, które u was się sprawdzają. #alkoholizm
  • 7
  • Odpowiedz
@EricCartman69 powiem Ci jak mam z fajkami. Po kilku latach od rzucenia czasami myślę, że fajnie byłoby zapalić jednego. Potem przychodzi refleksja, że jak walne jednego to na pewno zacznę palić, bo już tak bywało. Następnie przypominam sobie jak trudno było to gówno rzucić i już mi mija...
  • Odpowiedz
Ja daje sobie stop i nazywam ten stan wprost że jestem głodny alkoholu bo jestem chory. Na silne głody pomagało coś słodkiego np paczka Delicji xD a tak to ciężka muzyka, spacer, gry,siłka. Ale grunt to rozpoznanie tego i nie taplanie się w myślach i prowadzenie irracojonalnych dialogow/fantazji
  • Odpowiedz
@EricCartman69: po 1wszym roku zdarzylo sie moze 2-3 razy pomyslec ze bym sie napil. Wystarczy pomyslec wtedy co bylo jak piles, i jak jest teraz. Po drugim roku zdarzylo sie moze 1 raz pomyslec. Po trzecim roku, w ogole nie myslalem o alkoholu, lub tak minimalnie ze nawet nie ma co wspominac. W moim przypadku z czasem wszystko przeszlo, jesli czesto ci tak waha , to sproboj moze kudzu.
  • Odpowiedz