Wpis z mikrobloga

#fifa22 #fut
Ciężko mi powiedzieć jak bardzo mi nie siada ta gierka. W poprzedniej Fifie na lajcie g3 że sporym zapasem. Teraz jestem w 6 lidze i przegrałem właśnie 15 mecz z rzędu. Czasem ledwo a czasem z kretesem . W opór nie czuję tej gry i już trochę psycha siada
  • 34
@Asymilat: @zakoo: u mnie podobnie, regularny #!$%@? odbiera chęci do grania, do tego dla większości eliminacje do Fut też nie do przejścia xD chyba szybko w tym roku ludzie się będą wykruszali, u mnie już frustracja bierze górę xD
@Asymilat: w ataku idzie mi juz jako tako, ale w obronie byle jakis skład potrafi mi dwoma podaniami całą obronę minąć i mieć sam na sam. Czasami męczę jakieś 1:0, czy remis, a czasami dostaje 8 do zera. Też mi mocno nie siedzi ta fifa
@Asymilat: Ja gracz 50% gold3 50% gold 2 w fife 20/21. Awans 4 dni temu do ligi 6 i od tamtej pory 2 remisy i już ponad 20porażek. Ostatnie zwycięstwo w środę ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że nie można spaść to jest dramat jak dla mnie. W 6 lidze chyba nawet meczu nie udało mi się wygrać więc jak się to utrzyma to nawet nagród nie
@LeonardFut: @Asymilat: @krzychugda: @bart0sz: Najgorsze jest to, że żadna z trzech taktyk z ubiegłej edycji które zdawały u mnie egzamin na różnych etapach gry nie daje teraz nawet 10% tego czego oczekuje. Ja rozumiem, że jestem słaby ale nawet nie jestem w stanie nawiązać walki :) Nie mam pojęcia już co i jak zmieniać - wypróbowałem dziesiątki różnych poleceń indywidualnych i zespołowych i nie wodze żadnej poprawy. jestem
Nie, tu się coś musiało #!$%@?ć. Awansowałem do szóstej ligi w kilka spotkań co w zasadzie brzmi absurdalnie patrząc na to jakie wyniki osiągałem w ostatnich 50 spotkaniach.