Wpis z mikrobloga

Waszym oczom ukazuje się Mesjasz przegrywu, plujący jadem nienawiści na wszystkie strony, wyzywający wszystkich od udawanych przegrywów i że akurat ON jeden jest najprawdziwszy #przegryw.

Smutno mi się robi że osoba która mnie wyzywa od oskarków doświadcza dnia codziennego w sposób jaki ja mam w sferze marzeń, i nie zapowiada się żeby za tego żywota ten stan u mnie się zmienił, zakola, brzydki wygląd, brzydki uśmiech, brak muskulatury, it's over dla mnie, żyję tylko dlatego że wykopki kazali się nie zabijać na 30 urodziny

Ja piszę

- piniondze szczęścia nie dają jak się ma ujowe geny, w ogóle to inflacja sprawia że te pieniądze za chwilę będą mniej warte od papieru na którym zostały nadrukowane

- ON, oskar wołomiński, odpisuje

hurr durr wygryw bogol


Ja piszę -

taki związek z kobietą, taki w sensie że z wzajemnością i w ogóle miłość to musi być coś extra ale nie dla psa to dla CHADa to

- ON pisze że

"bogol ale ty se możesz mieć gurwe na etacie zatrudnioną, a w ogóle to związek z kobieto jest suaby"

pic related taki jest obraz fałszywego Mesjasza przegrywu

#depresja #gehenna #logikaniebieskichpaskow
smutny_login - Waszym oczom ukazuje się Mesjasz przegrywu, plujący jadem nienawiści n...

źródło: comment_1633263146v14MhSba4reWvX3KV9vu7J.jpg

Pobierz
  • 17
@Flutter_M_Shydale: czyli olaf jeśli jest wygrywem i zazdrości wszystkim pieniędzy to znaczy że wygrał w loterii genetycznej, jest CHADem, a postuje pod tagiem przegryw, pewnie żeby sobie porobić jaja z przegrywów którzy choćby i bank okradli to nie będą choćby w podobnie satysfakcjonującej sytuacji co on

@Flutter_M_Shydale: Oskarekwolominski to najprawdziwszy sukcesor Blackpillrawa. Koleś z tak wielkimi zaburzeniami narcystycznymi, że przestał już normalnie fukcjonować. Czy uważasz, że jego z dupy wzięte problemy w stylu krótkich obojczyków czy żali, bo ma mniejszy udźwig co profesjonalna sportsmenka trenująca całe życie można brać na poważnie? Also bronienie kolesia, który w swoim życiu zaliczył dwie dziewice i związek fwb przez nieruchającego incela to jakiś nieśmieszny żart... Takie osobniki jak #!$%@?
@Poliorketes: Po pierwsze full legit no scam przegrywów udzielających się tutaj w miarę regularnie na dzień dzisiejszy jest mniej więcej tyle ile palców u jednej ręki, po drugie każdy tu pierdzieli czasem takie farmazony że głowa mała (jedni częściej, inni rzadziej, ale wciąż). A blackpill raw to jednak jest inny poziom #!$%@?.
@olaf_wolominski: i dlaczego znowu manipulujesz? nigdy nie napisałem o podrzynaniu gardła tobie, a tym że omegi z których się śmiejesz w czasie różnych ruchów społecznych podrzynały gardła przodkom takich oskarków jak ty. Jak zwykle zresztą wyrywasz coś z kontekstu i sobie dowolnie tym manipulujesz pod tezę, aby kogoś ośmieszyć. Typowa bieda-erystyka. Za to ja zapytam się ciebie, kiedy do mnie przyjedziesz, aby wyjaśnić ze mną pewne kwestie tak jak się odgrażałeś?
@Poliorketes: To o co ci chodziło wtedy? Pisałeś że skończę jak moi przodkowie którym tacy jak ty podrzynali gardła. Nie chodziło o podrzynanie mi? Przecież wiesz że tak pisałeś.
Czyli mam rozumieć że nie grozi mi nic z twojej strony?

Zdecyduj się czy jestem omegą czy oskarkiem bo zmieniasz zdanie co chwilę, w zależności od tego czy ci pasuje akurat do kontekstu.

Nie pamiętam kiedy ci się odgrażałem, za to pamiętam
@olaf_wolominski:

Zdecyduj się czy jestem omegą czy oskarkiem bo zmieniasz zdanie co chwilę, w zależności od tego czy ci pasuje akurat do kontekstu.

Kiedy i gdzie napisałem, że jesteś omegą? Główka zdrowa? Cały czas piszę o tobie oskarek wolominski

Nie pamiętam kiedy ci się odgrażałem, za to pamiętam jak z druidem chcieliście do mnie przyjechać i mnie pobić. Dałem druidowi szanse spełnić swoje groźby ale temat zdechl.


Druid tak napisał po
Poliorketes - @olafwolominski: 
 Zdecyduj się czy jestem omegą czy oskarkiem bo zmien...

źródło: comment_1633274767od54LAOQ0Mb3k97Tpkt44C.jpg

Pobierz
@Poliorketes:

Kiedy i gdzie napisałem, że jesteś omegą?

To było mniej więcej w tym samym czasie gdy nazywałeś mnie śmieciem bo nie nienawidzę swoich rodziców i chyba wyrażałeś aprobatę z tego że mógłbym popełnić samobójstwo(ale tu mogę się mylić o co ci chodziło).

Druid tak napisał po tym jak zacząłeś sadzić po raz kolejny swoje #!$%@?.

To jest usprawiedliwienie tak? Jak pisałem "#!$%@?" to należy mi się pobicie?
Żebyś taki był
@Flutter_M_Shydale: To jest dokładnie ten sam typ jednostki, nawet jeszcze gorszy, bo wręcz karykaturalnie narcystyczny. Wystarczy, że będziesz mieć powyżej 175 cm wzrostu, aby #!$%@? zaczął swoje ataki lub odbierał ci prawo do cierpienia jak zwykły talib. O co była słynna inba z kaizerem? Właśnie o jego wzrost, do dzisiaj trauma prześladuje naszego oskarka wolominskiego
Poliorketes - @FlutterMShydale: To jest dokładnie ten sam typ jednostki, nawet jeszcz...

źródło: comment_1633275371xZrGTblSwnq78gZNKJRksx.jpg

Pobierz
O co była słynna inba z kaizerem?


@Poliorketes: Nawet nie wiem jak to się ostatecznie potoczyło, ale czy nie było tak że te "kajsery" i inne "grejtmajstry" wzrostaki wyszli potem z "przegrywu"? Jeśli tak to czy nie należałoby uznać że bohun miał trochę racji? Czy się mylę?

To jest dokładnie ten sam typ jednostki


@Poliorketes: Może i ten sam typ, ale jednak blackpill ma jedną bardzo irytującą mnie cechę -