Wpis z mikrobloga

  • 12
@piaskun87 Ziemkiewicz to debil ale większość debili takich jak Op nie odróżnia hordy ludzi niewiadomego pochodzenia szturmujących zieloną granicę od jednego debila z paszportem próbującego legalnie się dostać. To tak jak z tymi cieszącymi się debilami, że Facebook i Twitter uciszyły Trumpa.
  • Odpowiedz
  • 8
@trzydrzwiowypentaptyk ok, czyli jednak dobrze że granice są strzeżone, bo można wyłapać typa który ma zakaz wjazdu, czy jednak źle że są strzeżone, bo biedni uchodźcy nie mogą wejść jak do siebie?
  • Odpowiedz
  • 5
@trzydrzwiowypentaptyk jeśli faktycznie miał zakaz to znakomicie ze nie wjechał. Na głównej było info, że nie wpuścili go za to jakie głosi poglądy, a to już nie byłoby fajne. Nie wiem tylko po co wyjeżdżasz z Orbanem w 2015 roku. Co to wnosi do dyskusji? Jeśli uchodźcy mają przejść weryfikację, to dlaczego nie skorzystają z miejsca do tego przeznaczonego - tzw. przejścia granicznego?
  • Odpowiedz
@mlodir: ale polska prawica nigdy nie była, nie jest i z pewnością w najbliższej przyszlosci nie będzie za wolnością słowa. Brytole też tolerują wolność słowa w Hyde Park, ale nie polskich internetowych agresorów, którzy ich obrażają a potem chcą ich odwiedzać
  • Odpowiedz
  • 7
@deeprest gówno mnie obchodzi co jakiś skrajny prawak czy lewak sobie myśli. Prawica się obraża jak powiesz coś złego o bozi, a lewica chce zbanować słowo murzyn. Niech sobie chcą i niech się obrażają i wyzywają od hejterów. Tu nie chodzi o to. Chodzi o fakt że typa nie wpuszczają do kraju za poglądy - to nie jest chcieć czy nie chcieć wolności słowa. Tej wolności już nie ma, a ludzie malutcy
  • Odpowiedz
@mlodir: Ale nigdy też nie było tej pełnej wolności dla "turystów". Możesz się tym denerwować, mi się może nie podobać, ale nihil novi. Jak leciałem do Londynu w 2002 r. też mnie na lotnisku kobieta przepytywała. Znajomego cofnęli w USA. Za poglądy mogą Cię cofnąć z większości krajów. A pisanie o "coraz bardziej faszystowskim i rasistowskim kraju" nie pomaga we wjeździe.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw oczywiście że można, na chrześcijan i Polaków. Co do porównania książek Ziemkiewicza nawet fantastycznych z Greyem to nawet nie skomentuje. Najlepsze jest to że jeżdżący po Ziemkiewicza, nie przeczytali żadnej jego książki tylko opierają swoją opinię na dziennikarstwie i publicystyce w/w. Ale co ja gadam z faszystami, którzy nie wpuszczaliby ludzi za poglądy, najpierw do kraju, potem do restauracji a potem dalej...
  • Odpowiedz
@JuliuszKalodont: A gdzie ty widzisz porównanie książek Ziemkiewicza z Greyem? Zacytuj dokładny fragment najlepiej.
Dlaczego uważasz, że można robić nagonki na chrześcijan i Polaków?
Dlaczego nazywasz mnie faszystą i na jakiej podstawie wnioskujesz, że nie wpuściłabym kogoś do kraju za poglądy? Równie poproszę o cytaty moich wypowiedzi.
  • Odpowiedz