Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem, Borys jest niezłym sportowcem, ale nie powinien już więcej walczyć w Fame. Parke przez większość walki uciekał, żeby na końcu przegrać. Nadaje się tylko do walki z freakami. Wrzosek po walce z Kasjo nie powinien już tam walczyć. Śmieszny był jak zaczepiał się z Najmanem, ale to było kiedyś. W sumie Kajso też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kasjo powinien walczyć z Amadeuszem i Wiewiórem.

#famemma
  • 10
@Don_Lukasio: no nw byczku, wole ogladac Kasjo vs Parke czy Ferrari vs Filipek niz takie cos jak Parke vs Mankowski. Po prostu, to sa zawodowcy widziales jak wygladala ich walka. W #!$%@? ciekawsza byla walka z Kasjo z Parkiem nawet w duzych rekawicach, caly czas szli w ciosy a nie takie cos jak teraz bylo na walce wieczoru
@JD12369 Przecież Parke przez większość walki uciekał, coś jest z gościem nie tak od walki z Gamrotem, gdzie był bardzo bity a na końcu Lewandowski nie zapłacił mu dodatkowych pieniędzy które mu obiecał przed walką.

Tak, z Kasjo fajnie walczył, dlatego nadaje się tylko do walki z freakami. Walka z Popkiem to fajny pomysł.
@Don_Lukasio: tak, lecz z Popkiem w open ma male szanse wg mnie, w stójce owszem ale jeśli pójdą w open to szybko to przejdzie w parter a tam jak wiadomo masa robi swoje. Z Kasjo fajnie walczył, bardzo fajnie nie było nudy cały czas nacieranie, i nie mówcie że boks jest nudny. Owszem Kizo vs Arab tak, ale np Kasjo vs Parke nie był nudny cały czas ataki, kontry, uniki.
@JD12369 Popek szybko się męczy, jest słaby kondycyjnie. Parke nie jest głupi, ma jakiś game plan w głowie.

Kasjo wolałem oglądać z Ambro. Szkoda ze z Najmanem walka tak szybko się zakończyła.
@Don_Lukasio: a powiem Ci, że walka Kasjo vs Parke mnie ciekawiła bardzo, owszem Parke myśli bardzo podczas walki ale wolałbym oglądnąć Kasjo vs Parke 2 w małych rękawicach niż walka jakiś 2 zawodowców 15 min bez rund. Takie moje zdanie, tam po prostu nic sie nie dzieje, kazdy walczy ostroznie bo wie ze przeciwnik cos umie i sie boi
@JD12369 Wcale tak nie jest. Osobiście spodziewałem się mocnej jatki, jak było np na Genesis. Zupełny brak kalkulacji, ostra walka.

Kasjo może zawalczy z Parke, po walce z Wrzoskiem wszystkiego się dowiemy.
Don_Lukasio - @JD12369 Wcale tak nie jest. Osobiście spodziewałem się mocnej jatki, j...