Wpis z mikrobloga

Dobra #hotelparadise , opowiem Wam historię jak poznałem Launo xD może być trochę długo, ale to będzie gratka dla lubiących relacje z real life. W zeszłym roku w wakacje pojechałem do ciotki, która mieszkała w Warszawie na Pradze północ. Blok z tych starszych, z wielkiej płyty, że pierdnięcie słychać z dwóch pięter powyżej. Ciotka narzekała strasznie na nowych sąsiadów, mówiła, że to jakaś matka z córką i synem się wprowadziła do dwupokojowego mieszkania obok, że ciągle są tam wrzaski, piski, jakieś szarpaniny. Pytam ją skąd ta rodzina, czy jakaś patologia itd. Powiedziała, że rodzina normalna na pozór, z jakiegoś mniejszego miasta powiatowego, mieszkanie w tym bloku odziedziczyły po ojcu tej matki, który niedawno zmarł (fajny gość, pamiętam że jak byłem dzieckiem to pokazywał mi rybki które miał w mieszkaniu). Syn tej kobiety chodził do szkoły, córka podobno zajmowała się czymś z kosmetyką, Ciotka nie wiedziała dokładnie. No i jak przyszedł piątek wieczór to akurat byłem w domu. Faktycznie koło 18 zaczęło się od lekko podniesionego tonu, potem coraz grubiej, aż w pewnym momencie za ścianą miała miejsce pijacka awantura. Zadzwoniliśmy z Ciotką po policje, bo niektóre krzyki były naprawdę niepokojące. Policja przyjechała, a ja przez wizjer w drzwiach zobaczyłem, że na korytarz z pato mieszkania wyszedł kto? ()

  • 6
@DejLestlima: i napisał w też ,, Policja przyjechała, a ja przez wizjer w drzwiach zobaczyłem, że na korytarz z pato mieszkania wyszedł kto? ()

jakiś chłopaczek. Godzinę później odpalilem YT i zobaczyłem Launo jako dziewczynę