Wpis z mikrobloga

Czy granie w to ma sens jeśli nigdy nie grałem w żadne diablo? Dosyć sporo bo ponad 1500h spędziłem w #pathofexile , chociaż w ostatnich latach mniej - nie podoba mi się całe to zium zium i granie pod 1 skill i 2 itemy a i tak co 3 miesiące wszystko tracę.
Jak jest w d2? Czy można się bawić na single dobrze? Z elementami jakiegoś multi? Jak to się odbywa? Co tracę jeśli chciałbym grać sam? Na czym polega rozgrywka? W poe np nudna w #!$%@?ę kampania potem klepanie map do usranej smierci i zaliczanie atlasu
#diablo2resurrected
  • 16
D2 jest stosunkowo krótkie i masz dość słaby endgame w porównaniu do PoE


@Russell777: bo w tej grze chodzi o replayability, mam na myśli że nie masz ciosać 1 postaci do tak zwanego #!$%@?, tylko jak 1 wykręcisz to twrozysz kolejną, na tym polega "endgame", tworzysz cały portfel charów, każdy do innego celu

to nie jest słabsza koncepcja, tylko inna (wiadomo, zawsze zagryziona zębem czasu jak każda 20 letnia gra xD
@-PPP-: No co Ty grałem każdą postacią na starcie ale tylko paladynem czy amazonką miałem fun z gry i nie było potrzeby budowania większej liczby postaci. Wiadomo zupełnie inny koncept gier.
@BomBom:

D2R to stara, archaiczna gra i skierowana głównie do tych co w nią grali kiedyś
(sprzedaż obliczona na nostalgię) i aby pixeloza nie powybijała oczu to zrobiono
remastera, bez nowego kontentu i nawet bez całej treści, bo nie ma ważnego elementu pvp.
D2R jest grą na raz, możesz sobie przejść grę ponownie kolejną postacią czy na wyższym poziomie trudności - mogę iść o zakład, że po PoE gra wyda ci
@KittySlayer: Ja przegrałem w D2 tysiące godzin bo wtedy jeszcze nie było innych, wartych uwagi alternatyw, które by mi przypasowały stylem i klimatem. Pograłem w betę D2R gdzie zrobiłem te dwa akty i stwierdziłem, że no nie. Coś tu nie siadło. Na pewno nie za ~160 ziko bo jak piszesz też uważam, że to gra na raz. Ten gatunek się tak rozwinął przez te 20 lat, że nijak nie miałem jakiejś
Ja przegrałem w D2 tysiące godzin bo wtedy jeszcze nie było innych, wartych uwagi alternatyw,


@KingLeeBruce:

Jestem graczem trzech gier (D3, D2, PoE) od lat i w D3 ma nabite ponad 6K, PoE około 5K, najmniej w D2, bo około 2K a to i tak za dużo jak na grę na raz, ale wtedy nie było alternatywy (sam to dokładnie wiesz, bo o tym mówisz)
stąd taki wynik, endgameu nie ma
@BomBom: Jeśli przegrałeś tyle godzin w poe to dobrze wiesz, że w takie gry nie gra się dla grafiki czy fabuły :) według mnie całkiem dobry grindownik i osobiście mi się podoba.