Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 369
Nie chce ktoś młodej kotki? Ponoć Kocur przyniósł jej mysz i zjadła. Będzie bardzo łownym kotem, nie odpuści żadnemu robakowi. Nie ważne czy coś pełza, biega, chodzi...
woj. lubuskie
#bandajanusza
Tomo_BiF - Nie chce ktoś młodej kotki? Ponoć Kocur przyniósł jej mysz i zjadła. Będzi...
  • 47
  • Odpowiedz
  • 44
@Tomo_BiF wysterylizujcie ją zanim ją wydacie żeby nie mnożyć bezdomności. Każda gmina ma obowiązek sterylizacji, wystarczy zadzwonić i być stanowczym.
  • Odpowiedz
@krave To ile mają czekać z tym wydaniem? Młodego kota nie można sterylizować. A wiesz jak ten proceder wygląda wgl ? Ile czasu trzeba dla kota poświęcić.
  • Odpowiedz
  • 36
@czokobons nie #!$%@?, lepiej żeby na wiosnę dopadł ją jakiś kocur ze wsi i żeby urodziła młode które się utopi w wiadrze

@KobraR96 owszem, wiem - od 10 lat jestem wolo w kocich fundacjach
  • Odpowiedz
@krave: Oczywiście nie mogło zabraknąć oszołoma z od sterylizacji xD Ledwo kocie odrosło od ziemi, a ta już by pod nóż wsadzała.

nie #!$%@?, lepiej żeby na wiosnę dopadł ją jakiś kocur ze wsi i żeby urodziła młode które się utopi w wiadrze


@krave: Ich koty, ich sprawa! Wolność wyboru. Jak będą chcieli utopić, to utopią. Po za tym dopiero zaczęła się jesień xD

@krave: Mam znajomą studentkę weterynarii,
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: Myszy są zjadane przez węże, jaszczurki i inne rodzime zwierzęta.
Jeżeli populacja kotów jest za duża, zmniejsza się populacja rodzimych zwierząt (walczą o ten sam pokarm i wolnożyjące koty niestety wygrywają, dlatego są uznawane za szkodniki), które w naturalny sposób powinny walczyć z przerostem populacji myszy.
  • Odpowiedz