Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: eso jest już trochę na rynku i na pewno ma teraz więcej contentu, new world nie ma aktualnie contentu na więcej niż miesiąc No chyba że kolejki, za to nw może się rozwinąć, a za eso musisz płacić abonament co czyni go trochę p2w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poza-kontrolo: w jaki sposób p2w xDD p2p jeśli już.
@Kodzirasek: jak kupisz abonament w eso to masz kilka dlc w pakiecie, więc całkiem duży świat z niezłą fabułą. Klasy są na tyle zróżnicowane, że przez pół roku będziesz miał co robić na pewno.
Z NW ja bym czekał na rozbudowę, bo to że w sumie gra została "zaliczona" na 100% w becie to trochę źle wróży xD.
Final fantasy trzeba
@Kodzirasek: kupuj New World. Powiem ci, że grałem w masę MMORPG w życiu (począwszy od Tibii, Runescape czy Lineage, poprzez WoW'a, Guild Wars kończąc na Age of Conan, Warhammer Online czy chociażby masę darmowych azjatyckich mmo). Największy fun zawsze dawał mi WoW, ale po Wotlku skończyłem z tym. Dlugo żadne MMO nie dawało mi takiej frajdy jak WoW. Ostatnio rynek w ogóle wysechł, teraz przecież robi się głównie MOBA czy BRy.
@Kodzirasek tez wowa gralem ostatnio ale NW fajnie luke wypełnia, ludzie co mowia ze contentu nanmiesiac jest to chyba po 8h dziennie graja xD dla tskich casuali 2-3h to idealne rozwiazanie plus brak abo co #!$%@? w dluzszej perspekrywie, niby spoko 45zl ale jak masz spotify yt hbo netflix internet to nagle duzo wychodzi. Fajnie relaksuje, dźwięki, questy nawet to kopanie kamienia, nie ma takiej spiny jak w wowie ze musisz szybko.
@Kodzirasek w FF XIV masz teraz trial do 60 poziomu, czyli podstawka cała plus pierwszy dodatek. Sam sobie teraz gram na tym trialu, chcę powbijać 60 we wszystkich klasach i dopiero kupić. No i fajne jest to, że jedną postacią możesz wbijać wszystkie klasy i profesje, sporo miejsca w eq, wgl mi się miodzio gra, polecam.