Wpis z mikrobloga

@SkrytyZolw: Typowe udawanie, że świat to rurki z kremem i nikt nie może zrobić Ci coś złego, bo nie, a później zderzenie z rzeczywistością. I nie zwalam winy na ofiarę, po prostu jest jest to dobra przestroga dla innych kobiet
  • Odpowiedz
@Orage: Wyciągasz wnioski z jednego przykładu? Widzę, że nie byłeś orłem w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja czytałam ostatnio o jakimś blond mężczyźnie, który był seryjnym mordercą. Idąc twoim tokiem rozumowania, kobiety powinny unikać blondynów ( )
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Jednego przykładu, a to dobre. Ty za to jesteś jedną z tych osób co zrównuje amstaffa z jamnikiem. Widać, że nie byłaś orłem w szkole
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Jeden, ale gdybyś nie zauważyła to jest mem, a nie magisterka. Umiem, już Ty się o to nie martw, za to potwierdzasz swoją niską inteligencję brakiem obycia, a co za tym idzie zrozumienia pewnych mechanizmów towarzyszących kontaktom między ludzkim, jak np. pewnego rodzaju synchronizacja, kiedy to ludzie zaczynają używać identyczne słowa i sformułowania. Z mojej strony to tyle. Żegnam
  • Odpowiedz
@Orage: nie, to nie jest mem, tylko zdjecia dwóch osób, w tym jednej pobitej. Zajebiście śmieszne, ludzka tragedia to złota komedia. Z twojej strony nie spodziewam się przeczytać nic sensownego, więc dobrze, że już nie będziesz się ośmieszał dalej.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw Nie zajebiście śmieszne tylko trzeba wyciągać wnioski. Dla Ciebie wystarczy ojojać tragedię i "Nie wyciągać wniosków z 1 przypadku (a wcale nie 1)" i że niby wtedy jesteś bardziej empatyczna

A właśnie nie, empatia to zbadanie czemu tak się dzieje lub kto tak robi żeby uchronić inne ofiary - dane z USA pokazują że najczęściej czarni mężczyźni, dane z Europy że ciemni imigranci - no trudno statystyka nie jest rasistką
  • Odpowiedz
@sepuqqu: bo według ciebie empatia wykkucza wyciąganie wniosków z różnych sytuacji. Sam to napisałeś, zatem ciebie najwyraźniej to przerasta. To nie obrażanie, tylko nazywanie rzeczy po imieniu. Ty natomiast nie napisałeś absolutnie nic sensownego. Ale to typowe dla rasistów, szczególnie gdy mają wytłumaczyć z czego wynika ich rasizm.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Wyzywanie od rasistów tak samo jak homofobów czy mizoginów inceli mnie nie rusza - zawsze wybieracie jedno z nich żeby kogoś zdyskredytować. #!$%@? mogę być rasistą jak ci będzie po tym lepiej
  • Odpowiedz