Wpis z mikrobloga

@Recydywa: zależy od producenta. Np. biedronkowe wody saguaro (czy jak sie tam zwały) mają potwornie liche te butelki i bardzo cienkie (w trakcie picia, łamie je ciężar wody xD) więc podejrzewam że dla nich może nie być przesadzone, ale najważniejsze że wiadomo o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bolerro: Bo większość firm, szczególnie teraz, ma w dupie ekologię i środowisko. Bycie eko jest powszechnym trendem, modą i musisz być eko z biznesowego punktu widzenia. Tak na prawdę, jak zwykle z resztą, chodzi o jedno, o kasę.
  • Odpowiedz
@Bolerro: No dobra, wygląda śmiesznie, ale myśląc logicznie:
- tego typu produkt, jogurt, raczej na pewno musi być sprzedawany w plastiku
- wieczko też musi być plastikowe
- nakładka z tym musli (czy jakkolwiek się to nazywa) też musi tu być, bo jakby to było wrzucane od razu do środka to zrobiłaby się z tego jakaś papka
- łyżka może być tutaj dołączona, ale nie musi, na pewno podwyższa atrakcyjność
  • Odpowiedz
@deni28s Akurat rurki mi nie przeszkadzają, trzeba tylko szybko pic i nie zostawiać w płynie. Jeśli to minimalnie wpływa na ekologię to mogę przeżyć posmak tektury w ustach. To tylko fast food


@Bolerro: Ogólnie można też pić bez rurki, nie jest ona niezbędna do tej czynności, więc w sumie to nienajgorszy kompromis te tekturowe, mimo wszystko
  • Odpowiedz
Jemy pizze i ja zamawiam colę zero, wszyscy beka, bo Seba Hahaha pizza i cola zero ale ty jesteś fit.


@sebek1987: też zawsze gniję z takich ludzi xd
tak jakby jedzenie czegoś mocno kalorycznego oznaczało, że masz teraz dorzucać kalorii opór
w sumie to jest jakaś skrajna (a jednak popularna) odmiana zasady zaangażowania i konsekwencji, gdzie konsekwencja w działaniu sprawia, że zachowują się idiotycznie i uważają, że to bardzo mądre
  • Odpowiedz