Wpis z mikrobloga

@BekaZWykopuZeHoho: pogadamy za 10 lat. Brytania stawia na większą integrację z krajami anglosaskimi. Myślałem, że to bzdury brainletów a tymczasem narodził się AUKUS. Wy tu dalej będziecie się podniecać jakimiś problemami nhsu i ciężarówkami (co to za problem sciągnąć pajetów kolejnych?) a funt poleci na 7 zeta xd
nie wiem co to za urojenia wyciągnięte z dupy, ale według prawdziwych badań, zdecydowana większość wyborców obu tych partii opowiada się za pozostaniem w UE.


@MagicznyToudi: Trochę głupio że wyborcy konfederacji nie wiedzą jakie postulaty ma ich ukochana partia.

Od lewej: Wilk, Winnicki, Korwin, Berkowicz, Kulesza, Bosak, Godek, Sośnierz, Tumanowicz i paru innych cyrkowców xD
Pobierz Andrzejuniedenerwuj - > nie wiem co to za urojenia wyciągnięte z dupy, ale według pra...
źródło: comment_1633090557aHfTB6OptLQD4SkR5K30Fc.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BekaZWykopuZeHoho: nie wiem jakie i czy w ogóle procesy myślowe zachodzą u ludzi popierających polexit po tym co widać w UK.
Najpierw brak rąk do pracy. Utrudniony eksport, import. Teraz brak paliw bo brak kierowcow, braki w sklepach.
UK to czołowa gospodarka świata a ma mnóstwo problemów na które na cito szuka rozwiązań i tworzy dziury w prawie. W Polsce polexit wprowadzi nasza gospodarkę gdzieś w okolice Ukrainy i Białorusi, minus