Wpis z mikrobloga

#famemma
Zauważyliście że wszystko co zwiazane z tagiem #patostreamy upada lub ktoś się kompromituje i upada psychicznie a nawet fizycznie? Cała ekipa znajomych tucznika, depresja rafona, #ozdoba zwariował, Kasjusz się kończy i też swiruje.. to jakaś klatwa po Ouija i zlamanej Tibi rzuconej przez Tucznika przez to że go wykorzystali? To ja jestem #!$%@? czy to tylko zbieg okoliczności? #danielmagical
  • 14
@Samy_Naceri: Kto zostaje patostremerem? Skończeni debile którzy myślą ze będą zarabiać łatwe pieniądze.

Ludzie umysłowo opóźnieni, bliżej im do małpy niż do normalnego człowieka. Taka małpa, fabrycznie już upośledzona, podlewania alkoholem i pewnie tanim kryształem po czasie się kończy. Nie są to wybitne jednostki. Kwestia czasu była ich porażka. Patostreaming tylko katalizuje zużycie śmiecia.
@DonKapuczino: a wystarczy mieć chociaż te IQ na poziomie 100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grubas swego czasu zarabiał potężny pitos. Gdyby wtedy miał chociaż dwa działające zwoje w mózgu to byłby ustawiony na długi czas. Ale zarobiony hajs wydał na głupoty.
@basilur: Tu nie chodzi o wydawanie na głupoty, a o zwykłą jeb@#4 pazerność fasa i przymusowe ustawianie się w centrum uwagi. Zobacz przykład jednego z ruskich patostrimerów (zapomniałem jak się nazywa),ale gość nigdy nigdy nie zapominał o swoich ziomkach dzięki, którym odniósł sukces. Jak ma grube impry, gdzie leją się hektolitry alkoholu, jest sypany dobrej klasy towar oraz zapraszane laseczki to zawsze ale to zawsze są oni obecni (w śród jego