Wpis z mikrobloga

@Tomek_Tcz: OnePlus 8 12/256gb jest najlepszy z wszystkich jakie podałeś.

@janekbrzechwa:
iPhone 11 jest słaby, droższy od lepszej konkurencji, ograniczony system ma, słaba kompatybilność z innymi firmami, utrudnione funkcjonowanie np. wrzucenie piosenki z PC.
@Eskim0s:
iPhone 11 jest słaby - co to znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) w benchmarkach i w apracie prawdopodobnie przebija każdy podany telefon
słaba kompatybilność z innymi firmami, utrudnione funkcjonowanie np. wrzucenie piosenki z PC. - co oznacza ta kompatybilnośc ? Używałem iPhone kilka lat i nigdy nic takiego nie uświadczyłem. No i kto wrzuca piosenki z PC na komputer? ( ͡° ͜ʖ ͡°
@tytusprod:

No i kto wrzuca piosenki z PC na komputer?

Ja z PC na smartfon'y.

w benchmarkach i w apracie prawdopodobnie przebija każdy podany telefon

Tylko po co to, skoro nigdy nie użyje tej ,,mocy"? to tak jak chwalić samochody Pagani Zonda że są super szybkie, skoro prędkość w większości miejsc jest ograniczona i osiąga ją każdy samochód.

co oznacza ta kompatybilnośc ?

Apple celowo utrudnia życie przez brak wprowadzenia USB
@janekbrzechwa:

Słaba kompatybilność będziesz miał po 2 latach z Androidem jak przestaniesz dostawać aktualizacje.

Dziwne, bo większość gier i aplikacji nadal obsługuję Android'a 7.0
Ja zmieniam smartfon co 2-3 lata, i u flagowców nie muszę się przejmować ,,zacinaniem" się po 2 latach, ponieważ takie coś występuje u średniaków i budżetowców.

@tytusprod:
Zapomniałem dopisać:
W iPhonie 11 nie uświadczysz płynności jaką mają niektóre średniaki z Androidem, a jest nią ilość Hz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eskim0s: teraz jest Spotify itd. nikt się nie bawi w wrzucanie piosenek, po za tym da się tylko zawsze wszyscy mówią że "ciężko"

Powiedziałeś że jest słaby - więc sądziłem że chodzi o benchmarki bo dużo osób ślepo na to patrzy.
Jeśli chodzi o usb-c to przypomnę że lightning było wcześniej niż usb-c więc może stąd te ociąganie się Apple, obecnie tylko iPhone nie ma usb-c inne urządzenia Apple już go