Wpis z mikrobloga

Dostałem maila od UPC. Było coś w stylu cieszymy się, że z nami jesteś! Zwiększamy Ci szybkość internetu dwukrotnie! Dodajemy kanały do tv!
No, a na dole info, że będą mnie kasować 7zl więcej xD
Jestem już po umowie terminowej i nie chciało mi się podpisywać nowej, ale chyba muszę się rozejrzeć za nowym dostawca.
Tak z ciekawości to operator może odpłatnie tak uszczęśliwiać mnie na siłę? W mailu nie było, że jak chcesz czy coś tylko zresetuj router tego dnia i będzie wszystko działać :/
#upc #internet #ofertaniedoodrzucenia
  • 19
  • Odpowiedz
@malysz_z_syrena: Nie mogą i już płacili za to kary, co nie zmienia faktu, że dalej tak robią, widocznie się opłaca. Jeżeli zrezygnujesz zanim Cię przełączą na stałę na droższą opcję to zwracają całość. Ja musiałem trzy razy rezygnować zanim dostałem zwrot kasy, więc nie polecam odkładać tego w czasie.
  • Odpowiedz
  • 1
Jutro się za to wezmę i wypowiem to gówno wciskana ofertę.
Teraz place tyle, że jak wypowiem im umowę i wezmę jakaś na rok to za te super pakiety jakie mi dają będę płacił ze 20zl mniej niż teraz.
Chciałem umowę na czas nieokreślony, ale są jakieś super problemy dla nich przy tym i nie chcą nic dać na infolinii.
W ogóle nie wiem czy wiecie, ale w umowie jest, że jak
  • Odpowiedz
  • 1
@Felonious_Gru nie no to jakaś farsa. Samo dawanie oferty na próbę gdzie masz określony czas na rezygnację, a potem to wchodzi na zawsze jest super słabe. Mogłem przecież nie przeczytać maila. Jakimś cudem zajrzałem do skrzynki z jakimiś powiadomieniami i po 2 dniach odkopalem, ale raczej tak nie zaglądam.
Kwintesencją tego wszystkiego jest to, że oni każą sobie za to jeszcze płacić... Na to już nie mam cenzuralnych słów.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cruel szkoda gadać kiedyś wziąłem od nich ta ich bibliotekę filmów za 5zl. Ziomek opisywał czego oni tam nie mają, a jak wróciłem do domu i sprawdziłem to był wielki zonk bo nie ma tam dosłownie nic sensownego. Pisałem dwa pisma i dopiero mi to wyłączyli. Samo znalezienie tego na stronie to była walka. Teraz w sumie jest to samo i tekst w stylu jak Ci nie nie podoba to wypełnij
  • Odpowiedz