Wpis z mikrobloga

Ewa Farna powinna tej Wersow wbić do tej bani co to jest samoakceptacja, pamiętam że kiedyś na Ewę Farnę poszedł hejt że jej się przytyło... Co zrobiła Farna? Wyjebka totalna i uznała że ona nie będzie się zmieniać bo jej tak dobrze, a Wersow w Top Model pieprzy o tym jak siebie trzeba akceptować będąc kobiecą wersją Michaela Jacksona, druga kwestia jest taka że Ewa Farna przez lata pracowała na to co ma mając talent do śpiewu a Wersow dała dupy Frizowi i nagle wielka gwiazda która nie potrafiła sama nic osiągnąć #!$%@?ąc pracę człowiekowi który o ironio również sam coś osiągał co dało mu współpracę np. z Nike! "Ofiara hejtu" - ile drogi TVN-ie sypnęła wam srebrnikami że tak #!$%@?, zaczynał być spokój z Wersow ale udało się wam, wielka "ofiara hejtu" znów dostaje "hejt" za takie kłamstwa które mówiliście w programie z jej udziałem! Mam wrażenie że od jakiegoś czasu TVN liże jaja ekipie! #friz #polskiyoutube #youtube #muzyka
#internet #rozrywka
  • 14
  • Odpowiedz
@wakxam chłopie, robisz wpis o 3 w nocy na pół strony a4, w którym hejtujesz wersow, wyzywając ja od dawania dupy i mówiąc że jest brzydka... i teraz najlepsze, mówisz że ona nie jest ofiarą hejtu przecież XXXXDDDDDDDXXXXDDDDD DOBRE! Nie bronie jej, ja tylko wyśmiewam twoje maluśkie rozumowanie xd
  • Odpowiedz
@wakxam: smieszne, ze hejtem nazywaja krytyke kradziezy loga, pomyslow itd. oraz ze widzowie wytykaja jej klamstwa i hipokryzje oraz glupote jak to ze black czy tam burn polepsza kondycje xD
Najblizej hejtu juz byloby krytykowanie jej zmian w wygladzie by sie Frizowi przypodobac wczesniej mowiac ze ona sie w pelni akceptuje i nie chce robic zadnych operacji. Hipokryzja level hard.
  • Odpowiedz