Wpis z mikrobloga

Antybobolaczki lepiej się pilnujcie. Dzięki tysiącom udanych zgłoszeń do moderacji wypracowałem sobie niepowtarzalną markę w swoich działaniach. Moje starania przyniosły efekt i dokładając się do lepszej jakości portalu, moje zgłoszenia są niemal 100%-owo skuteczne. Moderatorzy szanują i cenią moją ciężką pracę. Nie tolerujemy patologii i frustratów toteż eliminujemy ich z obiegu. Dzisiaj udało się pozbyć użytkownika @Zachodniopomorzanin i bardzo się cieszymy. Każdy patus, frustrat, nieudacznik, hejter musi być potępiany w przestrzeni publicznej za swoje karygodne, zwierzęce i prymitywne zachowania. Akcja stop hejt trwa, a my bobolaki dzięki inteligencji dajemy sobie z tym radę i wyznaczamy dobrą drogę oświeconym.

#kononowicz #patostreamy
salamsalejman - Antybobolaczki lepiej się pilnujcie. Dzięki tysiącom udanych zgłoszeń...

źródło: comment_1632936661rw4jOHIjcsVoRKW3BCgQPc.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@piSSowiec69 na podstawie czego liczysz mi IQ? Co ma IQ do zdrowia psychicznego i umiejętności moralnego osądu? Co to jest test z matematyki? Nie no ty co wyklepiesz to już się kompromitujesz z automatu. Taki fenomen to jest nie do opisania
  • Odpowiedz
No inteligencji to trzeba Wam pogratulować, podejrzewam, że musicie być tylko trochę mniej inteligentni niż Wasz wielki Jarosław. Ogólnie donoszenie to jest oznaka osób inteligentnych np. taki Krzysztof K. Ale zaraz zaraz,jak to wyznaczamy dobrą drogę oświeconym? Myślałem, że to Wy właśnie jesteście oświeceni bo widzicie w Jarku coś więcej niż bezrobotnego 40 latka, autora deko podróży-deko eksploracji, którego dzień wygląda tak jak możecie obaczy na jego ostatnim krótkometrażowym filmie pt. 'Zanim
  • Odpowiedz