Wpis z mikrobloga

No to teraz moge w koncu sie pochwalic a zarazem zadac wam pytanie, jak sie podoba moja zuchwa? Byla poprawiana, aby jeszcze bardziej zarysowac efekt, lacznie 1 ml czyli 0.5 ml na prawa i jedna strone. Nie bede pytal czy wyjde z przegrywu dzieki temu bo odpowiedź jest oczywista że... nie, ahh dobrze że za marzenia nie karają... Pewnie zapytacie czy mam tindera, owszem mam. No ale co z tego? No wlasnie ! Co mi po takich wiadomosciach w stylu ,,o jejku ale zarysowana szczeka,, albo o jezu jaki piekny ,, skoro doslownie te dziewczyny od ktorych dostaje wiadomosci na ten styl na tinderze w prawdziwym zyciu co najwyzej ode mnie odwracaja wzrok, nie, nie przeczytales źle! Powaznie, przetocze teraz sytuacje z zeszlego piatku, doslownie ZNOWU kolejny raz bylem w klubie nie tanczac ani nawet nie rozmawiajac z dziewczyna, mimo ze zagadywalem, a szedlem tam z bojowym nastawieniem i podbitym ego bo jak wyslalem fote na story snapa/ig ze wychodze do klubu (pokazalem outfit i ryjca) to od ziomkow i kolezanek dostawalem mase wiadomosci z serii jaki to ja jestem zajebisty i ze kazda laska na parkiecie bedzie moja, #!$%@?... i ze ja w to #!$%@? uwierzylem... Okej, jedna dziewczyne zrozumiem ze nie chciala ze mna zatanczyc, ale jesli ja juz mowie tutaj o naprawde duzej ilosci dziewczyn to cos jest jednak nie tak, co mnie bardzo zaskoczylo i zdziwilo a przede wszystkim moja ocena i pewnosc siebie spadla ponizej dna, dla wielu z was to pewnie głupia pierdółka itp, ale jak dla mnie moze to byc #!$%@? jesli ja na kazdym kroku dostaje wiadomosci jaki to jestem #!$%@? wspanialy, cudowny i niesamowity a w rzeczywistosci jak przychodzi co do czego to nagle juleczki nie racza spojrzec na mnie a co dopiero pogadac... Jako podsumowanie, nawet bedac chadem juleczki potrafia odmowic i powiedziec NIE. Czy to dobrze ? Dla mnie ani troche NIE, ale wy to pewnie już szampana otwieracie na wieść o tym...

no coz, tak wlasnie z chada stalem sie przegrywem :)

#chad #pokazmorde ##!$%@? #harlekinydlaprzegrywow #przegryw #wygryw #blackpill #looksmaxing #medycyna
Mystogan - No to teraz moge w koncu sie pochwalic a zarazem zadac wam pytanie, jak si...

źródło: comment_1632934825Q5RTKM79N7mTSrRcKvQKJd.jpg

Pobierz
  • 4