Wpis z mikrobloga

Koniec roku idzie wielkimi krokami i trzeba zrobić koszta w firmie. Postanowiłem, że moja kobieta się rozwinie w zawodzie.
Chciałem kupić takie żelazko do usuwania blizn, nadmiernej ilości tkanek tłuszczowych i jeszcze wielu innych bajerów. Za serie zabiegu bierze się nawet 2500zł więc akurat rata leasingu się zwraca przy jednej klientce miesięcznie. Całkowity koszt zamykamy w 200.000zł jeśli chodzi o INDIBA DEEP BEAUTY EDNA PRO.

Z kolei moja kobieta znalazła coś innego na co wg niej byłby większy popyt i całość wyniesie blisko 150 tys zł a zabiegi są w podobnych cenach. Mianowicie chodzi o laser do usuwania owłosienia. Ponoć jest tak bydle silne, że usuwa sierść u zwierząt.

I taka ankieta do #rozowepaski na co byście chętniej wydali 250zł.
Na jeden z pięciu zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej/usuwania czy tam redukcji zblizn czy może laserowe usuwanie niechcianego owłosienia.

#ankieta w komentarzu.
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Zarzutkkake: Biorąc pod uwagę potrzeby, to wolałabym się pozbyć owłosienia, ale biorąc pod uwagę cenę, to wolałabym sobie kupić philips lumea do owłosienia i mieć przyrząd w domu, bo to i tak trzeba ponawiać te zabiegi. Blizn nie mam za bardzo, a jak mam to mi aż tak nie przeszkadzają i myślę, że więcej kobiet ma owłosienie niż blizny. W przypadku blizn obawiałabym się o brak klientów.
@bellazi właśnie opinie nt ponawiania zabiegów są różne. Domowym przyrządem trzeba co kilka tygodni a takim czymś w salonie piękności raz na dwa lata. Nie wiem ile w tym prawdy bo na chwile obecną tego nie robimy. To są jedynie opinie osób, które mają porównanie. Jednak takie porównanie to może być jak sprowadzali passaty b5 i mechanicy byli #!$%@? robotami a właściciele tych aut okłamywali sie wzajemnie, że ich auta sie nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zarzutkkake: pewnie tak jest, ale to nie robi według mnie żadnej różnicy, że kilka tygodni vs kilka lat - skoro mam urządzenie w domu to żaden problem odświeżyć co kilka tygodni. Najgorsze jest golenie się codziennie czy co 2-3 dni. Kilka tygodni jest i tak już super efektem. A czytałam i o takich osobach, które przez kilka miesięcy nie muszą powtarzać zabiegu po jakiejś tam serii.
Rachunek jest prosty. Zabieg w
@Zarzutkkake: patrząc po dziewczynach z mojego otoczenia, kilka robiło laserowe usuwanie owłosienia, kilka rozważa, za to nie słyszałam żeby ktoś usuwał/ rozważał usunięcie blizn. A w likwidowanie tkanki tłuszczowej magicznym przyrządem chyba mało kto wierzy. Plus czy to nie jest tak że taki laser do depilacji można też stosować do innych rzeczy, np zamykania naczynek itp? Jeśli chodzi o naczynka to też dość popularny zabieg (w moim otoczeniu).