Wpis z mikrobloga

Patrząc na poniższe kadry, filmów zresztą znanych na tagu #syria , trzeba zacząć sobie zadawać pytania, czy działań wykonywanych przez służby nie można zakwalifikować jako dezinformacji...

...wykonanej na czyjeś zlecenie. Jako obywatel Polski jestem szczerze tym zaniepokojony.

#pis #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu

https://twitter.com/anna_mierzynska/status/1442926716930834432?s=21
Zoodiak - Patrząc na poniższe kadry, filmów zresztą znanych na tagu #syria , trzeba z...

źródło: comment_1632898924sjCm1Cp2DSl7o2ibyeqq1d.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Zoodiak: u nas to w sumie nic nowego, że tak służby działają. Taśmy wprost czym były?( ͡° ͜ʖ ͡°) Sienkiewicz planował większą kontrolę nad nimi a tu potem taka niespodzianka i przestał być ministrem.
  • Odpowiedz
Nie wiem, co jest gorsze. To, że lecą w wała, czy to, że są takie nieudolne.


@Zoodiak: to już schemat przerabiany za komuny, do niczego się nie nadawali to zaczęli działać na krajowym podwórku w swoim interesie i tak trwa do teraz. Trudno o profesjonalizację jak jeszcze taki alkoholik jak teraz nimi zarządza albo nikt nimi nie zarządza, tylko same się pasą. Ponoć VAT jest tak dziurawy, aby mogli sobie sami
  • Odpowiedz
Czy któryś z was wziął pod uwagę taki scenariusz?:
- miej na telefonie zdjęcia dzieci, pedofilia, zoofilia, gwałty, morderstwa
- wstaw sobie zdjęcie do telefonu swojego ulubionego kolegi z dzieciństwa, o którym napisali artykuł w zachodniej gazecie

... no ale nie, bo przecież kolorowe lewactwo i tak widzi tylko to co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie bronie tego 'pokazu', ale straszne jest jak bardzo macie zablokowane mózgi
  • Odpowiedz
@Zoodiak: naprawdę uważasz, że przy tak dużym i stabilnym poparciu społecznym dla działań rządu na granicy polsko-białoruskiej, konieczne było fabrykowanie jakichkolwiek materiałów stawiających migrantów w złym świetle? Rozumiem, że można się tego doszukiwać przy robionych na całkowity rympał materiałach Wiadomości TVP wymierzonych w migrantów, ale tutaj moim zdaniem zupełnie nie było takiej potrzeby.
  • Odpowiedz
@Alcarin: @kidnice: Onet publikuje listę znajomków premiera, którzy "przypadkiem" piastują wysokie stanowiska w państwowych spółkach. Kamiński dzień później publikuje jakieś chore fejki by półgłówki jeszcze bardziej się nakręciły przeciwko ludziom kosztującym na granicy. Ale to "kolorowe lewactwo i tak widzi to co chce" XD
  • Odpowiedz
@ghandi92: możesz mi powiedzieć, jaki właściwie impact ma ta publikacja Onetu? Bo mam wrażenie, że zupełnie żaden. Według Ciebie, trzeba przykrywać publikacje nie wpływające w żaden sposób na notowania PiS? W taki sposób można snuć także teorię, że kryzys uchodźczy wywołał Putin z Łukaszenką po to, żeby poprawić notowania PiS, które od tygodni systematycznie słabły.
  • Odpowiedz
@kidnice: no, jeśli dla ciebie fakt, że premier kraju "zatrudnia swoich ludzi" na odpowiednich stołkach (to ma nawet nazwę - nepotyzm ) "nie ma żadnego impactu" to naprawdę nie mamy o czym dyskutować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ghandi92: ale dlaczego patrzysz na to przez pryzmat Twojego wyobrażenia na temat tego, co ja sądzę o tej sprawie? Chodziło mi o impact na sondaże PiS, którego elektorat jest zwyczajnie impregnowany na tego rodzaju informacje. Jedyne co doprowadziło do realnych i stałych tąpnięć poparcia dla tej partii to Strajk Kobiet oraz "walka" z COVID a nie publikacje tego czy innego medium na taki czy inny temat.
  • Odpowiedz
@kidnice: no i uważasz, że rozdmuchanie afery związanej z nepotyzmem rządu PiS nie wpłynęłoby na sondaże lub nie doprowadziłoby do przedwczesnych wyborów jak miałoby to miejsce w państwie prawa? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ghandi92: dokładnie tak uważam. Podobnie jak Srebrna, wieżowce Kaczyńskiego, loty i rzekoma afera obyczajowa Kuchcińskiego, nepotyzm w NBP itd. w żaden sposób nie wpłynęły na sondaże ani nie doprowadziły do przedwczesnych wyborów.
  • Odpowiedz
@Alcarin: Mam kilka problemów z tą nieudolną konferencją. Po pierwsze ja mam telefon tak ustawiony, że zapisują się mi w nim wszystkie zdjęcia jakie dostanę na komunikatorze. Myślę, że otrzymanie wiadomości o takich wydarzeniach okraszone takim zdjęciem to nic nieprawdopodobnego. Ale nie to jest w tym najgorsze. Polskie służby powinny jak najbardziej sprawdzić każdego chcącego przekroczyć granicę, ale powinny zrobić to rzetelnie. A ta konferencja pokazała, że to banda leniwych ludzi
  • Odpowiedz
@kidnice: cóż, najwyraźniej premier i jego świta (prawdopodobnie) nie podzielali twojej pewności ¯\_(ツ)_/¯

BTW. Dla ciebie to normalne, że premier uprawia nepotyzm? Ważniejsze, że "lewaki znowu nie miały racji" a "uchodźcy ruchają krowy"?

  • Odpowiedz
@ghandi92: dla mnie to nie jest normalne, problem polega tylko na tym, że w oczach Polaków znormalizowały to wszystkie rządy po kolei, bo nepotyzm nie jest wynalazkiem PiS-u. Byłbyś o wiele bardziej poważnym interlokutorem, gdybyś nie wkładał ludziom do ust słów, których nigdy nie wypowiedzieli oraz ich nie obrażał, bo nie wierzą w Twoje urojenia.
  • Odpowiedz
blikuje listę znajomków premiera, którzy "przypadkiem" piastują wysokie stanowiska w państwowych spółkach. Kamiński dzień później publikuje jakieś chore fejki by półgłówki jeszcze bardziej się nakręciły przeciwko ludziom kosztującym na granicy. Ale to "kolorowe lewactwo i tak widzi to co chce" XD


zabawne, że piszesz o półgłówkach w kontekście tej "listy" xD

@ghandi92:
  • Odpowiedz
by półgłówki jeszcze bardziej się nakręciły


@ghandi92: czyli półgłówkami nazywasz 98% społeczeństwa, tak chcesz wygrywać wybory? xd
badania, nie z TVP a z Onetu ;), z tego onetu, na który się powołujesz mówiąc o publikacji znajomków premiera


Polacy nie chcą uchodźców, nie chcą tej ****** z granicy białoruskiej wpuszczać do kraju. Więcej się pień, prawo reaktancji działa niezmiennie i tylko siebie i swoich kumpli #!$%@?, reszta z milczącą aprobatą wspiera
  • Odpowiedz
@Chehu: badania z początku miesiąca - sytuacja troszkę się zmieniła od tamtego czasu. I tak - czytając codziennie co Polacy wypisują w internecie mam wrażenie, że co drugi komentujący ma problemy z logicznym myśleniem XD prawdopodobnie to tylko mój błąd poznawczy, ale ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zoodiak Może taki był plan Łukaszenki i Putina. Zostawić w telefonach takie materiały żeby PiS to ujawniło, a szczekaczki z opozycji narobiły krzyku. Tym sposobem robi się chaos. Prawdopodobnie znowu przegrają przez to w wyborach.
  • Odpowiedz