Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić D2:R ale po tym co się dzieje w blizzardzie stwierdziłem że poczekam tak... z rok czasu i zobaczymy.

Póki co na metacritic ocena na czerwono 4.8/10 i ludzie mocno narzekają. Była teorie że to blizzard robi słabe gry a activision miało być tymi co przynajmniej minimalnie korygują ekipę blizzarda ale widzę jaką dali cenę za odświeżenie grafiki ze starej gry do hd i kilka porobionych na nowo cinematiców jak i również widzę owe opinie z metacritica i wydaje się że ludzie przesadzali, obie te firmy i acti i blizz są łase na kasę i nie liczy się dla nich już nic nawet jakość ich własnych produktów.
#diablo2 #diablo2resurrected #blizzard
źródło: comment_1632869842axSMUBQT5xIMKVsVraPBqe.gif
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@SargonofAkkad: no właśnie czytam i jakieś 95% negatywów dotyczy wysypanych serwerów w dzień premiery i jak później blizz coś naprawiał i przez chwilę znowu serwery były wyłączone. I jeszcze jakoś komentarz mi się przewinął, że nie ma trybu offline, co jest bzdurą, bo oczywiście jest tryb offline. To chyba Ty powinieneś poczytać komentarze zanim zaczniesz się na nich opierać mówiąc, że ludzie narzekają, że to słaba gra.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SargonofAkkad: bo serwery padły w dzień premiery, tak jak niemal przy każdej tak dużej premierze, to jest praktycznie nieuniknione. Bugów znaleziono dosłownie kilka i chyba żaden nie przeszkadza jakoś specjalnie w rozgrywce. Tryb offline jest, ludzie chyba mówią o tym, że podczas instalacji musisz mieć połączenie z netem, potem już nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: racja, dlatego żadna firma nie stawia nie wiadomo jakich serwerów na jeden dzień premiery, jak potem będą się tylko kurzyły, tylko godzą się na te kilka godzin problemów z grą, a potem wszystko działa jak należy.
@Kaczorra: no ja tam jestem odmiennego zdania - mogliby wydzierżawić serwery na ten jeden dzień, zakolejkować graczy, no usiąść i to rozplanować - zamiast tego mają #!$%@?ą ocenę na metacriticu.

Ale to i tak bez znaczenia, bo kto ma kupić ten kupi, w tym ja, mimo ze #!$%@? mi postać to kupiłem drugi raz na pc xD

@SargonofAkkad: sam sie bawie jak 20 lat temu. A co do ocen - zlurkowalem sporo polskich recenzji, gothic 10/10, cyberpunk 10/10, bo "polskie" a d2 #!$%@? bo drogie i blizzarda.
Szczerze - tylko cena ssie, offline pykam i na razie jestem zadowolony
@wragx: Prawdę pisząc to jeszcze się nie zawiodłem na ocenach z metacritic... nigdy?
Rozumiem jak niesprawiedliwe potrafią być ale w przypadku diablo ludzie płacili 35 euro za odświeżoną grę i mają prawo mieć pretensje. Gdzie mają wyrazić pretensje jeśli nie na jednej z największych platform czyli metacritic?
Prawdę pisząc to jeszcze się nie zawiodłem na ocenach z metacritic... nigdy?


@SargonofAkkad: Zwłaszcza jak są najmowane płatne trolle w celu bojkotowania gier konkurencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pebl: Było kilka gier które chciałem kupić np. battlefield 5 czy dwa ostatnie cody, oceny na metacritic spowodowały że szukałem sporej ilości recenzji od graczy jak i od recenzentów i finalnie tych gier nie kupiłem. To że na metacritic można napisać taką opinię jest dobre bo sygnalizuje że z grą coś może być nie tak i warto sprawdzić czy to coś nie tak przypadkiem nie odbierze smaku gry.