Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, ciul, że PiS swoja polityką chociażby wobec służby zdrowia, zabije po tysiąckroć więcej Polaków niż zrobiłoby to milion uchodźców. Ale nie, ważne, że Polska Biała, nieważne że biedna, ważne że jednolita etnicznie

Co za dzbany...
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: bo wszystkie inne partie przed PiS świetnie zarządzały służbą zdrowia. Prawda jest taka że każdy rząd po 89 miał na nią #!$%@?. No to już niech tak będzie (bo jak ma być inaczej) ale chociaż bez wpuszczania bandytów


@jozef-dzierzynski: Ale obecnie rządzi PiS, a partia ta obiecywała wielkie zmiany. Więc na razie to ta partia odpowiada za stan służby zdrowia, zwłaszcza, że rządzą już 6 lat, a nie 5
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Rządzi, a przez 8 lat rządziło PO i nic dobrego nie zrobili, skąd więc pomysł że jak wróca to coś zmienią w tej kwestii? Nic nie zmienią, wpuszczą jedynie nachodźców tak więc nie rozumiem twojego komentarza. Jak mam do wyboru #!$%@?ą służbe zdrowia i nachodźców albo ich brak to wiadomo co wybiore.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, ciul, że PiS swoja polityką chociażby wobec służby zdrowia, zabije po tysiąckroć więcej Polaków niż zrobiłoby to milion uchodźców. Ale nie, ważne, że Polska Biała, nieważne że biedna, ważne że jednolita etnicznie

Co za dzbany...


@PrzeKomentator: Jakimi dzbanami jest opozycja chcąca otwierać granice dla nielegalnych imigrantów? Oni nie zdają sobie sprawy, że PiS wybory 2015 wygrał dzięki zgodzie PO na przyjmowanie Syryjczyków?
  • Odpowiedz
Jakimi dzbanami jest opozycja chcąca otwierać granice dla nielegalnych imigrantów?


@wintar: Jaka twoja wyimaginowana opozycja chce "otwierać granice dla nielegalnych imigrantów" (poza garstką anarchistów, którzy są, well, garstką anarchistów). Nawet ja chcę wyłącznie poprawnych procedur azylowych (które są antytezą "otwierania granic"), a poza tym przemyślanego programu imigracyjnego (bo imigrantów, drogie wykopowe ksenofobki, potrzebujemy jak powietrza, jeśli chcemy jakoś funkcjonować za 20 lat).

No zatem, kto postuluje "otwierać granice dla nielegalnych imigrantów"
  • Odpowiedz
Jaka twoja wyimaginowana opozycja chce "otwierać granice dla nielegalnych imigrantów" (poza garstką anarchistów, którzy są, well, garstką anarchistów).


@Andreth: Posłowie PO ganiający się ze strażą graniczną i krytykowanie SG za to, że wykonuje swoje obowiązki i broni Polskich granic to nie był wytwór mojej wyobraźni. Do tego Jachira porównująca do szmalcowników Polaków popierających obronę granic. Dla mnie takie zachowanie to definicja bycia politycznym dzbanem.

przemyślanego programu imigracyjnego (bo imigrantów, drogie wykopowe
  • Odpowiedz
@wintar: Nie manipuluj. Proszę o odpowiedź - kto z opozycji opowiada się, by "otwierać granice dla nielegalnych imigrantów". Może być nawet cytat z Jachiry lub Sterczewskiego, śmiało.

miliony


Fajnie by było, gdyby. Ale nie.
  • Odpowiedz
@Andreth: Nie ważne, że tego nie mówicie wprost, ale tak są odbierane wasze akcje. Nawet jeśli chcecie im pomagać to szkodzicie Polsce, bo pomagacie PiS wygrać kolejne wybory.

miliony


Oficjalne dane GUS mówią o 2 mln cudzoziemców mieszkających w Polsce. Ostatnio na Tik toku widziałem video z farmy pieczarek w Polsce, większość pracowników to filipinki, była też jedna dziewczyna z Ugandy. Myśle że dostały się tu legalnie.
  • Odpowiedz