Wpis z mikrobloga

@Limonene: Ech, urwać takim ręce przy samej dupie. Przypięty gdzieś miałaś na korytarzu/przed blokiem/w piwnicy? Jakiś monitoring udało Ci się znaleźć?
  • Odpowiedz
@KORraN: no właśnie kurde był już jakby na podwórku, za szlabanem i schowany za trzema samochodami. O monitoringu nie pomyślałam w sumie, może się przejdę do żabki naprzeciwko czy uchwyciła kogoś jadącego, dzięki. Chociaż jak na złość po "naszej" stronie ulicy nie ma żadnego sklepu.
Wydaje mi się, że go przypinałam, ale teraz już tyle o tym myślę, że sama nie wiem, może jakoś źle... W ogóle pech na maksa,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Limonene: znam ten ból i chyba żadne słowa Cię nie pociesza. Ja nadal mam ból dupy bo ten "jednorazowo" zostawiłem go w innym miejscu i buch! (°°
  • Odpowiedz
@Limonene: Trzymam kciuki, żeby się znalazł, naprawdę ładny rower. Monitoring + może przeglądaj sobie przez jakiś dłuższy czas serwisy z ogłoszeniami, może złodziej przetrzyma go trochę przed wystawieniem.
  • Odpowiedz
@Limonene: grasuje szajka zlodziei rowerów. Nawet nagrali ich na kamerach jak kradli rower kilkaset metrów od rolnej.. zdjecie jest na nieformwlnej grupie wildeckiej. Zglaszaj nierobom z Chłapowskiego, moze hakims cudem dopadna szajke i rowery
  • Odpowiedz
@Limonene: Kurczę współczuje, mam podobny rower ale w domu go trzymam i tez mieszkam na wildzie. Czasami przypinamy go jak idę do biedronki czy żabki i teraz mnie zestresowałeś i chyba bezpieczniej będzie go odstawić do domu i pójść na zakupy.
  • Odpowiedz
@Czerczil: rozmiar M, miał też błotniki, nóżkę, szary uchwyt na bidon i czarną sakwę na kierownicy. Nie mam żadnego real foto niestety :< Szukam na OLX i marketplace, ale pod hasłem rower, żeby na pewno nic nie przeoczyć
  • Odpowiedz