Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie wybrac sie na terenie EU w pazdzierniku gdzie nadal jest wzglednie cieplo (min. 20 w dzien) oraz osoby zaszczepione nie musza wykonywac dodatkowych testow + maseczki na zewnatrz nie sa wymagane?

Rozwazalem poczatkowo Malte, ale przez wymog maseczek odpada.

Hiszpania natomiast wymaga testow PCR takze od zaszczepionych z tego co widze wiec takze odpada. Inne propozycje?

#podroze #pytanie #podrozujzwykopem #malta #hiszpania
  • 15
@jegertilbake: Mógłbyś wysłać źródło informacji na temat Hiszpanii i testów od zaszczepionych ? Aktualnie jestem, przyleciałem 3 września i nie było takiego wymogu. Co do maseczek każdy chodzi w masce i jest nakaz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jegertilbake: Bułgaria tak mi się spodobało, że mam dwa weekendy w Burgas, bilety po tanioszce :) Knajpki też po tanioszce do tego przy lotnisku Sarafovo, gdzie do plaży rzut beretem i jak ktoś jest leniem może tam tylko siedzieć :)
@jegertilbake w Hiszpanii w tej chwili jest tragedia jeśli chodzi o maski, wszyscy dosłownie wszyscy noszą je poprawnie założone a w dodatku nawet na ulicach połowa ludzi ma je poprawnie założone, ciężko jest znaleźć osoby które ich nie mają lub nie zakładają mówię tutaj o Madrycie, na południu jest trochę więcej swobody ale trudno to zrozumieć