Wpis z mikrobloga

Pracuje w takim miejscu, że często mam do czynienia z Ukraińcami. Zastanawia mnie, że praktycznie wszyscy mają cechy wspólne typu:
- Śmierdzą (być może się nie myją);
- Strasznie zaniedbani - młodzi faceci wyglądają często jakby zbliżali się do czterdziestki.
- Kobiety grube lub wyniszczone. Większość ma popsute zęby wystające z ryja lub już tylko resztki zębów.
Mój ojciec kiedyś mówił, że to dziki naród i gdyby nie Polacy, to dalej siedzieliby na drzewach, ale mój stary ma wiele takich przemyśleń xD
#ukraina #ukraincy #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
@kaczek93 ja za to pracuję z Ukraińcami między innymi i niczym się nie różnią od innych Słowian czy Europejczyków. Tyle, że ja jestem w korpo i to są młodzi ludzie (do 30 tak myślę) więc nie ma co oceniać po jednym miejscu pracy całego narodu.
  • Odpowiedz
@kaczek93: też to zauważyłem, że Ukraińcy ze wsi albo z niższej klasy społecznej mają takie cechy, jeszcze bym dodał chęć wypić i oszukać/okraść
Z kolei mieszkając z Polakami w hostelu, byłem jedyną niewierzącą osobą która nie pije, nie pali i nie jara. Moi znajomi mówili że jeszcze nie spotykali takiego Ukraińca XD no i niestety miałem częste konflikty z waszymi rodakami bo nie sprzątali po sobie, balowali w nocy i c**j
  • Odpowiedz