Wpis z mikrobloga

Jak człowiek szybko zapomina o przeszłości. Jeszcze rok temu całymi dniami siedziałem samotnie na kompie po 16 godzin dziennie. Praca przy komputerze, studia przy komputerze, masturbacja, granie, internetowe czaty, wykop przegryw, YouTube. Rocznie wychodziłem z kimś może ze 3 razy? W tym roku samotnie spędziłem może maksymalnie 10 dni od połowy stycznia? Nie wyobrażam sobie już siedzieć dłużej niż dwa dni samemu w domu. Rok temu nie wyobrażałem sobie moc z kimś wyjść na dwie godziny raz na 3 miesiące. Nie, nie miałem 160cm, zakoli i polackiego ryja. Mam 185cm, ryj jak ogarnę to 7/10, niezła pracę biurowa, mieszkałem i mieszkam w stolicy. A jednak przez pół roku po przeprowadzce do Warszawy nic się nie zmieniło, demony z przeszłości (toxic nadopiekuńcza matka) nie pozwoliły na nic innego jak wegetacja w domu. Ale jak już się odmieniło z początkiem stycznia to się nie zatrzymuje. W końcu żyje od początku roku i tak żyć się chce. Może komuś z Was też się poszczęści i za rok będzie mógł tak napisać. Życzę Wam tego, bo życie z wykopem to nie życie. #przegryw #stulejacontent teraz #wygryw #chwalesie
  • 3
  • Odpowiedz