Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim! W tym miesiącu moja matka spisała przez telefon siebie oraz mnie z bratem. Chciałem uzyskać jakieś potwierdzenie tego faktu, jednakże na infolinie nie idzie się dodzwonić a na maile odpowiada automat. Postanowiłem zalogować się na aplikacje spisu przez swoje konto w celu sprawdzenia i widzę, że uruchomiła mi się tam możliwość spisania się. Co robić jak żyć? Czy to oznacza, że jednak nie mają mnie w systemie i widnieję jako niespisany? Czy może narobiłem sobie właśnie gnoju i muszę się od nowa spisywać przez internet? No i przede wszystkim czy komukolwiek tutaj udało się uzyskać jakiekolwiek potwierdzenie że jesteście u nich w systemie jako spisani? Z góry wielkie dziękim wszystkim za odpowiedź.

#spispowszechny
  • 14
@CronoKai na infolinii będą w stanie potwierdzić
odbierają chyba do godziny 20, więc zadzwoń jutro
jak dzisiaj dzwoniłam to od razu samo ki rozłączało, dopiero za którymś razem udało się, wybrałam temat rozmowy i mi sprawdzili
@zurad tak, tyle że ja się spisałam jak do mnie zadzwoniono, ale przy okazji spisałam też tatę no i to wszytko mi potwierdzili, że jesteśmy spisani
widziałam też jakieś wpisy że ktoś się spisywał w internecie i spisywał domowników albo że domownik go spisał i też chcieli sprawdzać i najlepiej właśnie zadzwonić
@zurad ja nie zamawiałam kontaktu :p chciałam się spisać przez internet, utknęłam na peselu taty, chciałam dokończyć później, ale sami do mnie zadzwonili
gdyby mi nie szło przez internet to na infolinii czekałabym aż ktoś się zgłosi
bo faktycznie jest ta opcja żeby coś tam wcisnąć żeby rachmistrz oddzwonił, ale różnie jest z tym oddzwanianiem w różnych miejscach, więc jakbym dzwoniła to do skutku
@SerasVCT: Dzięki za odpowiedź. Orientujesz się jak to wygląda jeśli ktoś już spisał mnie telefonicznie a ja potem uruchomiłem tą aplikacje internetową? Nie dojdzie tam u nich do żadnego zgrzytu jeśli teraz tego nie wypełnie?
@CronoKai: Tego Ci nie powiem. Ale ja zrobiłem odwrotnie. Zalogowałem się przez internet, ale poszedłem się spisać do urzędu xD I tam był problem bo już byłem zalogowany online i na miejscu im błąd wywalało i musiałem dokończyć online. Najlepiej się spytaj ich.